2021 liepos 05

Kupiškis pasitinka paplūdimio futbolo čempionato antrojo etapo dalyvius

Dalintis Facebook

Paplūdimys

Prieš tris savaites Prienuose startavęs Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas šį antradienį Kupiškyje pasieks pirmąją finišo tiesiąją. Į dvi grupes suskirstytos dešimt komandų sužinos, iš kokių pozicijų pradės atkrintamąsias varžybas.

Pirmajame etape geriausiai sekėsi Kauno „Aleksoto“ ir Panevėžio rajono „Dembavos“ ekipoms. Jos abi pasiruošusios įrodyti, kad per pirmasis etapas nebuvo atsitiktinumas.

„Nuotaikos dviprasmiškos. Džiaugiamės, kad pagaliau sulaukėmė antrojo etapo, tačiau tuo pačiu gaila, kad mūsų komandai, deja, nepavyks surinkti geriausios sudėties. Šiandien, likus dienai iki antrojo etapo, Arnas Levonauskas pranešė, kad dėl sužeistos kojos yra pakeliui į ligoninę.

Nepaisant to ir nepaisant kitų negalėsiančių padėti rytojaus rungtynėse, tikimės, kad vis tik pakartosime tą sėkmę, kuri mus lydėjo ir pirmajame etape“, - sakė „Aleksoto“ ekipos lyderis Paulius Giedraitis.

A grupės lyderiais kiek netikėtai po pirmojo etapo tapo debiutantai „Dembavos“ atstovai, kurie užtikrintai 6:1 nugalėjo „Hegelmann Litauen“ ir 3:2 – daugkartinius čempionus IGOL futbolininkus.

„Galvoju, kad viskas bus gerai. Nors su „Audra“ bus sunku, bet tikiu, kad viskas mums pavyks. Reikia suprasti, kad tai yra nauja komanda ir mums reikia laiko. Vis tik, mes reguliariai treniruojamės, o etapas Prienuose palengvino ir tarpusavio ryšių klausimą. Į aikštę eisime tik tam, kad laimėtumėm“, - sakė „Dembavą“ treniruojantis ir pats joje žaidžiantis Lietuvos nacionalinės paplūdimio rinktinės vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas.

Antrajame etape savo jėgą pabandys įrodyti į čempiono titulą taikantys „Audros“ atstovai. Anot Lietuvos rinktinės lyderio Aivaro Meškinio, šįsyk ekipa žais praktiškai optimalios sudėties.

„Prienuose pirmąsias rungtynes sužaidėme su dideliu noru ir didele energija, tačiau antrose buvome atsipalaidavę, tikėjomės lengvo pasivaikščiojimo, tai ir gavome gerą spyrį į užpakalį. Be abejo, prie to prisidėjo ir nuovargis, nes tąsyk turėjome tik vieną keitimą.

Antradienį turėsime daugiau žaidėjų, žinome rungtynių svarbą, o norėdami grupėje užimti pirmą vietą, privalome laimėti abusyk. Pakartosiu – tai yra pagrindinis mūsų tikslas. Po rinktinės varžybų esame gavę geros praktikos, todėl turėtumėm parodyti aukštesnio lygio futbolą. Bent jau dabar norėtųsi abiem varžovams nepalikti jokių šansų“, - sakė A.Meškinis. 

 

Tvarkaraštis

B grupė

10:00 „Šiandien plotas“ – „Hegelmann Litauen“

10:50 IGOL – „Audra“

11:40 „Šiandien plotas“ – „Dembava“

12:30 IGOL – „Hegelmann Litauen“

13:20 „Dembava“ – „Audra“

 

A grupė

14:10 Prienų KKSC – „Narjanta“

15:00 „Sportidus“ – „Aleksotas“

15:50 Prienų KKSC – „Olimpo“ SC

16:40 „Sportidus“ – „Narjanta“

17:30 „Olimpo“ SC – „Aleksotas“

 

Turnyro lentelė

A grupė                            

1.      „Aleksotas“            11:4               6

2.      Prienų KKSC         12:6               3

3.      „Narjanta“              5:7                 3

4.      „Sportidus“            5:13               3

5.      „Olimpo SC“          4:7                 0

 

B grupė

1.      „Dembava“            9:3                 6

2.      „Audra“                 9:6                 3

3.      IGOL                      9:8                 3

4.      „Hegelmann Lit“    4:8                 3

5.      „Šiandien plotas“   8:14               0