2021 sausio 24

„TurboTransfers“ išplėšė lygiąsias prieš Panevėžio komandą

A Lyga

Sekmadienį Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos dar vienerios 14-ojo turo rungtynės, kuriose buvo užfiksuotos lygiosios – „Panevėžys-Sportidus“ ir „TurboTransfers“ sužaidė rezultatu 2:2.

Per šių rungtynių pirmąjį kėlinį buvo įmuštas tik vienas įvartis, o ir jį įsimušė. „TurboTransfers“ narys Paulius Obolevičius 9 minutę kamuolį pasiuntė į savus vartus.

„TurboTransfers“ rezultatą išlygino vos prasidėjus antrajam kėliniui. Pirmą antrojo kėlinio minutę „status quo“ atstatė Andrius Kaulinis.

Panevėžio ekipa dar kartą į priekį įsiveržė 33 minutę po tikslaus Saimono Roicevičiaus smūgio, tačiau šios persvaros „Sportidus“ neišlaikė.

37 minutę pasižymėjo „TurboTransfers“ narys Tomas Sirevičius ir šis įvartis lėmė, kad komandos pasidalino po tašką.