2021 sausio 25

Lietuvos salės futbolo rinktinė kontolinėse rungtynėse neprilygo Nyderlandams

Dalintis Facebook

Futsal

Pasaulio čempionatui besiruošianti Jevgenijaus Ryvkino treniruojama Lietuvos salės futbolo rinktinė kontrolinėse rungtynėse svečiuose 0:4 nusileido dvidešimtąjį reitingą Europoje turintiems Nyderlandų salės futbolininkams. Aikštės šeimininkai savo persvarą įtvirtino per paskutines septynias minutes, kai realizavo šešių metrų baudinį bei įmušė įvartį į tuščius vartus.

Kiek išsigandę rungtynes pradėję lietuviai nuo pirmų minučių varžovams atidavė iniciatyvą. Vis tik, sėkmingas žaidimas gynyboje ilgą laiką varžovus paliko be progų. Pirmasis rimtesnis epizodas buvo sukurtas septintą minutę, kai po idealiai įžaisto kamuolio Oualidas Saadouni atsidūrė vienas prieš lietuvių vartininką Egidijų Žagarą bei užtikrintai pelnė pirmąjį susitikimo įvartį.

Iškart po to, J.Ryvkinas paprašė minutės pertraukėlės, o po jos žaidimas aikštėje išsilygino.

Vienuoliktą minutę rinktinės debiutantas Tadas Labukas įspūdingai suklaidino varžovą ir atsidūrė vienas prieš Nyderlandų rinktinės vartininką. Deja, jo pergudrauti nepavyko. Dar po minutės savo klasę buvo priverstas demonstruoti ir E.Žagaras. Idealiai sužaidęs vartininkas leido ir toliau prie varžovų laikytis per vieną įvartį. Daugiau pavojingų situacijų per pirmąjį kėlinį nebuvo sukurta nei prie vienų, nei prie kitų vartų.

Po pertraukos ir toliau lietuviai ilgą laiką neleido varžovams demonstruoti jų mėgstamo žaidimo. Vis tik, kantriai laukę savojo šanso, aikštės šeimininkai jo sulaukė. Beveik įpusėjus antrajam kėliniui, per daug erdvės buvo palikta Soufianui Charraoui, kuris sulaukęs idealaus perdavimo, skirtumą padvigubino.

Tuo lietuvių bėdos nesibaigė. Likus žaisti septynias minutes, už pražangą baudos aikštelėje buvo skirtas šešių metrų baudinys, kurį užtikrintai realizavo Tevfikas Ceyaras. J.Ryvkino sprendimu, lietuviai vartininką pakeitė penktu žaidėju ir po poros minučių už tai buvo nubausti. Paskutinį kartą. Vienas prieš lietuvių vartus atsidūręs Jordany Martinusas pelnė ketvirtąjį komandos įvartį.

Dar vienas kontrolines rungtynes Lietuva ir Nyderlandai žais antradienį.