2021 sausio 27

Po įtemptos kovos „Turbotransfers“ nugalėjo“ Radviliškį“, „Dainava“ – „Panevėžį-Sportidus“

A Lyga

Kol Lietuvos salės futbolo rinktinė kontrolinėse rungtynėse bandė nugalėti Nyderlandų rinktinę, Optibet A lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės. Jonavos sporto arenoje sostinės „Turbotransfers“ 6:5 nugaėljo „ŠSPC-Radviliškį“, o Alytaus „Dainava“ – 3:2 „Panevėžį „Sportidus“.

Sostinės ekipa rungtynėse vertėsi be į rinktinę deleguoto Manto Makutunovičiaus. Nepaisant šio praradimo, komanda antrojo kėlinio pradžioje įtvirtino persvarą, kurią susitikimo pabaigoje tereikėjo išlaikyti.

Vienintelį kartą radviliškiečiai pirmavo po tolimo Donato Paulausko šūvio, tačiau įpusėjus kėliniui, Lukas Tatarūnas pasinaudojo varžovų klaida bei rezultatą išlygino. Iki pertraukos „Radviliškis“ dar įsimušė įvartį į savo vartus, o antrajame kėlinyje Tomas Bielickas ir Andrius Kaulinis savo įvarčiais priartino vilniečius prie antrosios pergalės sezone. „Radviliškis“ dar sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau Aivaras Meškinis dviem tiksliais smūgiais garantavo ekipai tris taškus bei aukštesnį laiptelį turnyro lentelėje. „Radviliškis“, savo ruožtu, nukrito į dešimtą poziciją.

Antrose antradienio rungtynėse be Vytauto Lukšos rungtyniavę dainaviškiai pirmieji praleido įvartį, tačiau antrajame kėlinyje po Mykolo Goleko įvarčio įtvirtino savo pergalę. Iškovoję 21 tašką, Alytaus atstovai turnyre lieka penkti.

„Turbotransfers“ – „Radviliškis“ 6:5

11 min. 0:1 Donatas Paulauskas

12 min. 1:1 Lukas Tatarūnas

14 min. 2:1 Laurynas Bratkauskas (į savo vartus)

23 min. 3:1 Tomas Bielickas

26 min. 4:1 Andrius Kaulinis

33 min. 4:2 Kristupas Petravičius

35 min. 4:3 Simonas Gailiūnas

37 min. 5:3 Aivaras Meškinis

39 min. 5:4 Simonas Gailiūnas

39 min. 6:4 Aivaras Meškinis

40 min. 6:5 Donatas Paulauskas

„Panevėžys-Sportidus“ – „Dainava“ 2:3

3 min. 1:0 Titas Vitukynas (į savo vartus)

21 min. 1:1 Deivydas Matulevičius

24 min. 1:2 Modestas Atmanavičius

27 min. 2:2 Lukas Baranauskas

30 min. 2:3 Mykolas Golekas