2021 sausio 30

„Radviliškis“ laimėjo trečią kartą

A Lyga

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje šeštadienį buvo sužaistos vienerios 16-ojo turo rungtynės. Jose trečią sezono pergalę iškovojo ŠSPC „Radviliškis“ savo namų arenoje 3:1 nugalėjo „Panevėžys-Sportidus“ komandą.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos daug progų nesukūrė, tačiau įmušti tikrai galėjo. „Radviliškis“ savo geru šansu nepasinaudojo ir smūgiavo šalia vartų, o svečiams iš Panevėžio savąjį šansą pavyko realizuoti. Paskutinę rungtynių minutę „Sportidus“ sukūrė gražią ataką, kuri buvo užbaigta tiksliu Saimono Roicevičiaus smūgiu.

Šios trapios persvaros „Panevėžys-Sportidus“ per antrąjį kėlinį neišlaikė. 27 minutę Donatas Paulauskas rezultatą išlygino, o po minutės jį „Radviliškio“ naudai persvėrė Laurynas Bratkauskas.

„Sportidus“ siekė rezultatą išlyginti, tačiau viskas pasibaigė tuo, kad „Radviliškis“ gavo progą savo pergalę įtvirtinti. Priešpaskutinę minutę į Panevėžio komandos vartus buvo paskirtas 10 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Domantas Nebilevičius.