2021 sausio 31

Lygos lyderiai laimėjo užtikrintai, „Akmenė“ ir „Šiauliai“ nustebino

A Lyga

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaisti likę keturi 16-ojo turo susitikimai. Keliuose iš jų užtikrintas pergales iškovojo čempionato lyderiai, bet kitose rungtynėse rezultatai kiek nustebino.

Vienas iš tokių nustebinusių rezultatų buvo užfiksuotas anksčiausiai. FA „Šiauliai“ net 8:3 nugalėjo Alytaus „Dainavą“ ir juos aplenkė turnyrinėje lentelėje, pakildami į ketvirtą vietą.

Pirmasis kėlinys dar buvo apylygis. Komandos vos per pusę kėlinio pelnė penkis įvarčius, o po šio periodo FA „Šiauliai“ pirmavo tik 3:2.

Po tokios įvarčių krušos dvidešimt minučių komandos įmušti nepavyko, bet sužaidus daugiau nei pusę antrojo kėlinio įvarčiai vėl pasipylė ir juos beveik visus mušė „Šiaulių“ žaidėjai, kurie susikrovė net penkių įvarčių persvarą bei šventė užtikrintą pergalę.

Užtikrintą pergalę iškovojo ir Kauno „Vytis“, kuris net 7:2 nugalėjo FC „TurboTransfers“. „Vytis“ jau per pirmąjį kėlinį pelnė penkis įvarčius be atsako ir antrajame kėlinyje tik užbaigė formalumus, įmušdami dar du įvarčius.

„TurboTransfers“ du garbės įvarčius pelnė jau rungtynių pabaigoje, tačiau ženkliai sumažinti „Vyčio“ persvaros nesugebėjo.

Lygoje pirmaujantys Jonavos „Vikingai“ taip pat laimėjo užtikrintai, bet gan netikėtai net 8:1 palaužė trečioje vietoje esančius Mažeikių VIP.

Panašiai kaip ir „Vyčio“ rungtynėse, „Vikingai“ jau per pirmą kėlinį pelnė keturis įvarčius be atsako, bet Mariui Butėnui rezultatą sušvelninti prieš pertrauką pavyko.

Tačiau antrąjį kėlinį „Vikingai“ pradėjo komandos naujoko Edvino Mučinio įvarčiu ir tempo nepaleido. Iki rungtynių pabaigos jie dar tris kartus nuginklavo VIP vartininką ir šventė įspūdingą pergalę.

Tuo metu Gargžduose buvo užfiksuota staigmena – namų arenoje žaidusi Gargždų „Pramogos“ ekipa 1:3 krito prieš „Akmenės“ komandą.

„Akmenės“ gretose ne tik puikiai žaidė vartininkas, o bendrai gynyba atrodė sucementuota, bet jiems pavyko įmušti ir greitą įvartį, kurį pelnė Edvinas Jasaitis.

Kritinis momentas buvo užfiksuotas pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet antrą geltoną kortelę gavo ir aikštę palikti turėjo Gargždų komandos žaidėjas Ernestas Razonas.

Šia kiekybine persvara „Akmenė“ pasinaudojo ir antrajame kėlinyje Erikas Vainoras pelnė net du įvarčius. Rungtynių pabaigoje Marius Papšys rezultatą sušvelnino, bet nugalėtojo tai nepakeitė.