2021 vasario 04

„Radviliškis“ užtikrintai įveikė „Dainavą“, VIP pirmąsyk nepraleido nei vieno įvarčio

A Lyga

Optibet futsal A lygoje trečiadienį buvo sužaisti trys susitikimai, kuriuose „Radviliškis“ 5:2 įveikė dar vieną nesėkmę patyrusią Alytaus „Dainavą“, Jonavos „Vikingai“ išvargo pergalę 6:4 prieš „Akmenę“, o Mažeikių VIP, vis dar be Edgaro Baranausko, 4:0 nugalėjo „Šiaulius“. Šiame sezone mažeikiškiai pirmąsyk per rungtynes nepraleido nei vieno įvarčio.

Šešerias rungtynes sezono starte pralaimėję „Radviliškio“ atstovai per kitas devynerias rungtynes iškovojo keturias pergales, dukart sužaidė lygiosiomis ir tris sykius pralaimėjo. Toks rezultatas komandai leido pakilti į septintą turnyro lentelės poziciją. Trečiadienį radviliškiečiai pirmieji įmušė įvartį, tačiau kėlinio pabaigoje ir antrojo pradžioje Deivydas Matulevičius ir Vytautas Lukša santykį pakeitė. Per likusį laiką įvarčius mušė tik „Radviliškis“. „Dainava“ turnyro lentelėje liko penkta, tačiau atsilikimas nuo pirmaujančio ketverto jau yra pakankamai išaugęs.

Čempionato lyderiai Jonavos „Vikingai“, nors ir didelę laiko dalį pirmavo, nelengvai nugalėjo „Akmenę“. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Jurijus Jeremejevas, kurio sąskaitoje dabar jau dvidešimt tikslių smūgių.

Po du tikslius smūgius pirmajame ir antrajame kėliniuose įmušę mažeikiškiai iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šiaulius“. Iškovoti trys taškai VIP atitolino nuo „Šiaulių“ turnyro lentelėje, tačiau šiauliečiai vis dar turi dvejų nesužaistų rungtynių rezervą.