2021 vasario 06

Trijose rungtynėse įmušta po 7 įvarčius

A Lyga

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje šeštadienį buvo sužaistos trys 18-ojo turo rungtynės. Visos rungtynės buvo pakankamai rezultatyvios, visose jose įmušta po 7 įvarčius. Dvejos iš jų baigėsi rezultatais 5:2, o pergalės jose šventė Kauno „Vytis“ ir „Akmenė“. Tuo metu atkakli kova buvo užfiksuota tarp Alytaus „Dainavos“ ir Mažeikių VIP. Pastarieji šį mačą laimėjo rezultatu 4:3.

Pirmoje dienos dvikovoje žaidė „Vytis“ ir ŠSPC „Radviliškis“. Nors „Vytis“ pirmasis praleido įvartį, tačiau per pirmą kėlinį du Luko Sendžiko įvarčiai ir dar vienas tikslus Maksymo Avetysiano smūgis leido „Vyčiui“ į pertrauką žengti pirmaujant 3:1.

Antrojo kėlinio pabaigoje M.Avetysianas taip pat pasiekė dublį, o prieš tai dar spėjo pasižymėti Deividas Reimaris. Būtent po šio įvarčio „Radviliškio“ gretose įvartį įmušė Deividas Dargužas, tačiau nugalėtojas šiame mače jau buvo aiškus – „Vytis“ iškovojo dešimtąją sezono pergalę.

Antrose rungtynėse tarp „Dainavos“ ir VIP daug įvarčių buvo įmušta per pirmą kėlinį, o tiksliau – jau jam įpusėjus. Pirmasis leidus pralaužė „Dainavos“ narys Renaldas Stankevičius, tačiau VIP į tai atsakė trimis tiksliais smūgiais vos per penkias minutes – vieną įvartį pelnė Žilvinas Banys, o du – Tadas Markevičius. Kėlinio pabaigoje rezultatą sušvelnino Žydrūnas Karčemarskas.

Antrajame kėlinyje komandos jau pavyko įmušti tik po įvartį. Rungtynių pabaigoje po tikslaus Arūno Šteino smūgio, tuo pačiu atsakė Nerijus Bartkevičius, tačiau VIP iki rungtynių pabaigos išlaikė tą vieno įvarčio persvarą ir šventė pergalę, žaisdama be savo lyderio Edgaro Baranausko. Reikia pažymėti ir tai, kad „Dainavai“ dėl diskvalifikacijos nepadės jų lyderis Vytautas Lukša.

Trečiose rungtynėse „Akmenė“ užtikrintai laimėjo Šiaulių apskrities derbį ir 5:2 įveikė FA „Šiaulius“. Šiose rungtynėse įvarčiai taip pat pradėjo kristi jau įpusėjus pirmajam kėliniui.

Įdomiausia tai, kad „Šiauliai“ pirmieji įmušti net du įvarčius, bet „Akmenė“ labai galingai užbaigė pirmąjį kėlinį. Per paskutines dvi minutes po įvartį pelnė Edvinas Jasaitis, Gabrielius Domkus ir Tadas Labukas. Reikia pažymėti ir tai, kad prieš šią įvarčių gausą „Akmenė“ neįmušė dvejų 10 metrų baudinių.

Antrajame kėlinyje įvarčio reikėjo laukti dar ilgiau, bet šįkart juos mušė tik „Akmenė“. 35 minutę Tadas Labukas padidino savo komandos persvarą iki dvejų įvarčių, o 37 minutę tą pergalę įtvirtino Erikas Vainoras.

„Akmenei“ tai buvo tik penktoji sezono pergalė, po kurios klubas su 17 taškų užima septintą vietą.

Rezultatai:

„Vytis“ 5 : 2 ŠSCP „Radviliškis“

4‘ [0 : 1] Oleksandr Kravets (į savus vartus)

7‘ [1 : 1] Lukas Sendžikas

17‘ [2 : 1] Maksym Avetysian

19’ [3 : 1] Lukas Sendžikas

32’ [4 : 1] Deividas Reimaris

33’ [4 : 2] Deividas Dargužas

39’ [5 : 2] Maksym Avetysian

„Dainava“ 3 : 4 Mažeikių VIP

10‘ [1 : 0] Renaldas Stankevičius

11‘ [1 : 1] Žilvinas Banys

12‘ [1 : 2] Tadas Markevičius

16‘ [1 : 3] Tadas Markevičius

18‘ [2 : 3] Žydrūnas Karčemarskas

36‘ [2 : 4] Arūnas Šteinas

37‘ [3 : 4] Nerijus Bartkevičius