2021 vasario 07

A lygos sekmadienis: E.Mučinis prieš buvusią komandą, „Sportidus“ sieks pakilti iš turnyro apačios

Dalintis Facebook

A Lyga

Šį sekmadienį bus sužaisti du Optibet futsal A lygos susitikimai. Praėjusią savaitę įspūdingai išsigelbėjusi sostinės „Turbotransfers“ ekipa susikaus su čempionato lyderiais Jonavos „Vikingais“, o pastaruoju metu į duobę įkritusi „Gargždų Pramogų“ komanda kelyje sutiks į paskutinę vietą nukritusius „Panevėžys-Sportidus“ atstovus.

 

„Vikingai“ -  „TurboTransfers“

2021 m. vasario 7 d. 13:00 val.

Jonavos sporto arena

Kai priešpaskutinę praėjusių metų dieną susitiko šios komandos, įtikinamai 9:4 triumfavo „Vikingai“. Tiesa, apsigauti, kad jiems buvo labai lengva, neverta. Dar 25 minutę po Edvino Mučinio įvarčio rezultatas buvo 3:3. Tiesa, nuo to laiko su E.Mučiniu situacija pasikeitė – šiandien jis vilkės nebe „TurboTransfers“, o „Vikingų“ aprangą.

„Sezono pradžioje mes neturėjome tiek galimybių ruoštis. Treniruotes turėjome tik kelias, o ir žaidėjai dauguma turi darbus ir jiems tai yra prioritetas gyvenime. Pradėjo mus lydėti sėkmė? Tikrai ne, mes kaip ir komandoje kalbame, lėtai įsibėgėja traukinys, o šį kartą jis įsibėgėjo šiek tiek per vėlai.

Sąskaitų suvedinėti nežadame, tiesiog pažiūrėsime, kiek vertas jų didelis darbas, kurį jie rodo viešoje erdvėje. Turiu omeny, treniruotės, susirinkimai ir t.t. Mes žaisime taip, kaip mums leidžia galimybės šiai dienai, o pas mus žaidėjai tikrai ne tie, kurie pasiruošę pasiduoti. Edvinas Mučinis? Kas jis toks (juokiasi ). Tai tik žmogus, kuris žais už varžovų komandą. Tai net negalėčiau pasakyti, kad jis turi kažkokią įtaką mūsų komandai“, - sakė Aivaras Meškinis, dar prieš kelias dienas dviem įvarčiais prisidėjęs prie įspūdingiausios „TurboTransfers“ pergalės klubo istorijoje.

„Vikingai“ šiame sezone dar nėra patyrę pralaimėjimų, nepaisant to, kad kai kurios rungtynės jiems ir nelabai pavyksta. Pagal iškovotus taškus jonaviškiai lentelėje pirmi, pagal prarastus – antri.

Turbotransfers yra nenuspėjama komanda. Vieną dieną jie gali atvažiuot penkiese su į aikštę pasiruošusiu žengti treneriu. Pabrėšiu, kad tai pagarba, jog treneris visada pasiruošęs padėt savo komandai. Kitą dieną per dvi minutes sugeba išsigelbėti iš rezultato 0:3.

Sunku kažką apie juos pakomentuoti. Viskas priklauso nuo to, kaip jie susirinks. Išskirčiau jų standartus. Nežinau, kiek tai buvo atidirbta, kiek viską sugalvojo eksprontu, bet prieš Gargždus autas išėjo tobulai. Bet kokiu atveju, mūsų tikslas vienas – pergalė.

Be abejo, mes analizuojame varžovų žaidimą, bet daugiau dėmesio skiriame savam, jeigu mes išpildysime visus trenerio nurodymus, net neabejoju, kad savo tikslą pasieksie.

Kalbant apie Edviną, tai net keista, kaip jis greitai įsiliejo į kolektyvą. Manau, jam problemų nebuvo, visi jį priėmė puikiai, o ir žaidimo schemas perprato per labai trumpą laiką. Jo vaidmuo mūsų komandoje labai svarbus, jis gali žaisti visose pozicijose, yra tvirtas vyras, turi stiprų smūgį, gali puikiai priimti kamuolį priekyje, jo prisijungimas mus labai svarbus”, - sake Benas Spietinis.

 

„Gargždų Pramogos“ – „Panevėžys-Sportidus“

2021 m. vasario 7 d. 15:30 val.

Gargždų miesto Policijos salė

Gargždų komanda neturi kuo girtis. Kai tik atrodė, kad komandos žaidimas gerėja, ji patyrė kelias nesėkmes, įskaitant ir tą garsiąją prieš „TurboTransfers“. Sunku pasakyti, kaip komanda bus atsigavusi po tokio nokdauno, bet faktas, kad tą daryti jie bus priversti daryti.

Panevėžiečių situacija dar blogesnė. Kai „Turbotransfers“ ir „Radviliškis“ pradėjo rinkti taškus, „Sportidus“ nugrūmėjo į pačią apačią. Kitaip tariant, matysime tarpusavyje žaidžiančias dvi toli gražu ne pačias stabilausias (šiuo metu) lygos komandas.

„Priežasčių, kas nutiko, visada lengviausia ieškoti, bet tai man nepatinka. Buvome pagavę gerą formą, žaidėme rungtynes kas 3-4 dienas ir buvo viskas gerai. Tada turėjome ilgesnę pertrauką. Gal šitas veiksnys kažkiek lėmė, taip pat žaidėjų traumos, kortelės. Dėl šių priežasčių nepavykdavo surinkti visos sudėties.

Bet čia tik spėliojimai. O iš tikro, reikia pasimokyti iš klaidų ir eiti žaisti toliau. Kažko tragiško čia neįvyko. Vieną dieną sekasi vieniems, kitą dieną – kitiems. Toks tas salės futbolas. Tikimės tik pergalės, kitų variantų nematau“, - komentavo Aurimas Skurdelis.