2021 vasario 16

„Vytis“ užtikrintai nugalėjo VIP ekipą

A Lyga

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje Vasario 16-ąją dieną buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose Kauno „Vytis“ iškovojo dar vieną pergalę, šįkart 6:1 įveikdami Mažeikių VIP.

Solidžią persvarą „Vytis“ susikrovė jau pirmojo kėlinio metu. Lukas Sendžikas 6 minutę išvedė Lietuvos čempionus į priekį ir nors Edgaras Stankevičius po dvejų minučių rezultatą išlygino, ne stipriausios sudėties žaidę mažeikiškiai rimčiau pasipriešinti nesugebėjo.

9 minutę Maksym Avetysian vėl sugrąžino „Vyčiui“ persvarą, o po kelių minučių ją padvigubino Deividas Reimaris. Kėlinio pabaigoje įvartį pelnė ir Albert Voskunovič ir taip „Vytis“ į pertrauką išėjo pirmaudami 4:1.

Pradėtą darbą „Vytis“ užbaigė net neįpusėjus antrajam kėliniui. Per kelias minutes po įvartį pelnė D.Reimaris ir Andrii Solodov, o išaugusi „Vyčio“ persvara iki penkių įvarčių tapo nenuginčijama. Jos VIP iki pat rungtynių pabaigos taip ir nesumažino bei turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

18‘ [4 : 1] Albert Voskunovič

26’ [5 : 1] Deividas Reimaris

28’ [6 : 1] Andrii Solodov