2021 vasario 18

„Vikingai“ sutriuškino „Šiaulių“ ekipą

A Lyga

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje trečiadienį buvo sužaistos vienerios atidėtos 15-ojo turo rungtynės. Jose susirėmė Jonavos „Vikingai“ ir FA „Šiauliai“, o užtikrintą pergalę rezultatu 5:1 iškovojo Jonavos klubas.

Pirmasis šių rungtynių kėlinys nebuvo rezultatyvus. Komandoms sunkiai sekėsi realizuoti savo progas, bet pačioje kėlinio pabaigoje „Vikingams“ vieną savo šansą įvarčiu paversti pavyko, kuomet pasižymėjo Paulius Osauskas.

Antrasis kėlinys jau prasidėjo įvarčių kruša į Šiaulių komandos vartus, po kurios „Vikingai“ jautėsi daugiau nei užtikrintai.

Per penkias minutes „Vikingai“ įmušė net tris įvarčius, o juos pelnė Jurijus Jeremejevas, Benas Spietinis ir Vladimiras Derendiajevas.

37 minutę Kildras Kavaliukas sugebėjo rezultatą sušvelninti, bet viską užbaigė tas žaidėjas, kuris viską ir pradėjo – pirmojo įvarčio autorius P.Osauskas įmušė ir paskutinį rungtynių įvartį bei įtvirtino komandos pergalę.