2021 vasario 25

Ukrainiečių įvarčiai atnešė „Vyčiui“ užtikrintą pergalę

A Lyga

Trečiadienį Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos vienos atidėtos rungtynės, kuriose Lietuvos čempionai Kauno „Vytis“ daug vargo neturėjo ir 6:1 nugalėjo „Panevėžys-Sportidus“.

„Vytis“ jau per pirmąjį kėlinį susikrovė solidžią persvarą, kuomet du įvarčius pelnė Andrii Solodov, o tarp jo įvarčių dar į savus vartus įsimušė Panevėžio klubo narys Mantas Užinskas.

Antrajame kėlinyje įvarčiai kristi pradėjo tik jam įpusėjus, bet juos ir vėl mušė „Vytis“. Pirmasis pasižymėjo Kostiantyn Bondarenko, o po to „hat-tricką“ įsirašė A.Solodov.

„Spotidus“ komandoje garbės įvartį pelnė Tomas Salamanavičius, bet galutinį tašką padėjo K.Bondarenko, įsirašęs dublį.

Po šios pergalės „Vytis“ su 43 taškais pakilo į pirmą vietą, o „Spotidus“ komandai tai buvo paskutinės sezono rungtynės ir po jų klubas su 11 taškų liko paskutinėje, dešimtoje vietoje.

Rezultatas:

„Vytis“ 6 : 1 „Panevėžys-Sportidus“

6‘ [1 : 0] Andrii Solodov

10’ [2 : 0] Mantas Užinskas (į savus vartus)

15’ [3 : 0] Andrii Solodov

30’ [4 : 0] Kostiantyn Bondarenko

32’ [5 : 0] Andrii Solodov

35’ [5 : 1] Tomas Salamanavičius

39’ [6 : 1] Kostiantyn Bondarenko