2021 vasario 27

Dvi raudonos kortelės ir baudinių serija nesutrukdė „TurboTransfers“ pasiekti LFF Futsal taurės pusfinalį

Futsal LFF taurė

Šiandien į LFF Futsal taurės pusfinalį po įspūdingos kovos ir baudinių serijos žengė Vilniaus „TurboTransfers“ klubas, kuris net su dvejomis raudonomis kortelėmis sugebėjo palaužti Kauno „Smūgio“ ekipą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau įpusėjus pirmajam kėliniui. Jį įmušti pavyko „TurboTransfers“ puolėjui Mantui Makutunovičiui. Neilgai trukus „Turbo“ persvarą padidino Aurimas Tamaliūnas.

Tačiau Kauno „Smūgis“, kuris aštuntfinalyje eliminavo Jonavos „Vikingus“, sugebėjo galingai užbaigti pirmąjį kėlinį. Benas Buzevičius per kelias minutes pelnė du įvarčius ir išlygino rezultatą, o pačioje kėlinio pabaigoje savo komandą į priekį išvedė Arnoldas Stakionis.

„TurboTransfers“ rezultatą išlygino jau įpusėjus antrajam kėliniui, bet po šio įvarčio gan greitai raudoną kortelę užsidirbo Tomas Bielickas.

„Smūgis“ pasinaudojo kiekybine persvara ir po dvejų minučių B.Buzevičius džiaugėsi ne tik trečiu savo įvarčiu, bet ir tuo, kad jo komanda vėl buvo priekyje.

Negana to, „TurboTransfers“ gretose raudoną kortelę gavo ir A.Tamaliūnas, tad svečių situaciją tapo nepavydėtina. Visgi patirtis davė savo ir „TurboTransfers“ net ir žaisdami mažumoje rezultatą išlygino – įvartį įmušė Aivaras Meškinis.

Galiausiai nugalėtoją nulemti turėjo baudinių seriją, kurioje po atkaklios kovos bendru rezultatu 9:8 triumfavo „TurboTransfers“.

Rezultatas:

FK „Smūgis“ 4 : 4 „TurboTransfers“ (po baudinių serijos: 8:9)

12’ [0 : 1] Mantas Makutunovičius

15’ [0 : 2] Aurimas Tamaliūnas

16’ [1 : 2] Benas Buzevičius

17’ [2 : 2] Benas Buzevičius

20’ [3 : 2] Arnoldas Stakionis

29’ [3 : 3] Andrius Kaulinis

31’ Tomas Bielickas („TurboTransfers“) – raudona kortelė

33’ [4 : 3] Benas Buzevičius

34’ Aurimas Tamaliūnas („TurboTransfers“) – raudona kortelė

38‘ [4 : 4] Aivaras Meškinis