2021 kovo 04

Lyderių akistatoje – užtikrinta „Žalgirio“ pergalė

Dalintis Facebook

A Lyga

Trečiadienį Optibet Futsal A lygoje susirėmė lygos lyderiai – Jonavos „Vikingai“ ir Kauno „Žalgiris“. „Vikingams“ tai buvo paskutinės reguliariosios sezono dalies rungtynės, tačiau jie rimto pasipriešinimo nesuteikė ir „Žalgiris“ laimėjo užtikrintai – 6:1.

Kauno komanda į priekį įsiveržė jau pirmą rungtynių minutę po tikslaus Kostiantyno Bondarenko smūgio. Dar po trijų minučių pasižymėjo kitas ukrainietis Artemas Morokhovets, o įpusėjus kėliniui persvarą iki trijų įvarčių padidino Lukas Sendžikas.

16 minutę į „Vikingų“ vartus buvo paskirtas baudinys ir jį sėkmingai realizavo A.Morokhovets, tad į pertrauką „Žalgiris“ išėjo pirmaudamas 4:0.

Antrajame kėlinyje taip greitai pirmasis įvartis įmuštas nebuvo. Jis buvo pelnytas tik po aštuonių minučių, bet jį ir vėl mušė „Žalgiris“. Šįkart pasižymėti pavyko Maksymui Avetysianui.

36 minutę „Vikingų“ gretose garbės įvartį pelnė Vladimiras Derendiajevas, bet paskutinį žodį ištarė „Žalgiris“ – 38 minutę Deividas Reimaris pergalę įtvirtino.

Po šios pergalės „Žalgiris“ su 49 taškais tvirtai rikiuojasi pirmoje vietoje ir joje užbaigs reguliarųjį etapą, kuomet savaitgalį sužais su Mažeikių VIP. Tuo metu „Vikingai“ su 43 taškais finišavo antroje reguliariaus etapo vietoje.

Rezultatas:

Jonavos „Vikingai“ 1 : 6 „Žalgiris Futsal“

1‘ [0 : 1] Kostiantyn Bondarenko

4’ [0 : 2] Artem Morokhovets

11’ [0 : 3] Lukas Sendžikas

16’ [0 : 4] Artem Morokhovets (iš 10 m.b.)

28’ [0 : 5] Maksym Avetysian

36’ [1 : 5] Vladimir Derendiajev

38’ [1 : 6] Deividas Reimaris