2021 kovo 10

Ketvirtfinalis: „Šiauliai“ – „Gargždų Pramogos“. Apžvalga

Dalintis Facebook

A Lyga

„Šiaulių“ – „Gargždų Pramogų“ rungtymėmis šį trečiadienio vakarą bus pratęstos 2020/ 2021 metų Optibet futsal A lygos atkrintamosios varžybos. Dvejų rungtynių serijos nugalėtojas pusfinalyje susikaus su čempiono titulą ginančiu Kauno „Žalgiriu“. 

 

2021 m. kovo 10 d. 19:00 val.

„Šiauliai“ – „Gargždų Pramogos“

Radviliškio sporto arena

 

Gargždų Pramogos

Daugkartiniai salės futbolo A lygos prizininkai „Gargždų Pramogų“ atstovai šiame sezone ilgą laiką atrodė, tarsi, ne savi. Pergales, keitė pralaimėjimai, išsigelbėjimus – neįtikėtini taškų praradimai.

Be abejonės, įsimintiniausios (jiems patiems neigiama prasme) rungtynės buvo sužaistos vasario 2 dieną, kai turėdami trijų įvarčių persvarą, gargždiškiai per minutę įsigudrino praleisti keturis įvarčius ir pralaimėti rungtynes.

Per aštuoniolika reguliaraus sezono rungtynių „Pramogų“ atstovai surinko 27 taškus – tai yra keturiais taškais mažiau nei trečioje vietoje likę Mažeikių VIP futbolininkai ir trimis daugiau nei penktoje pozicijoje įsitaisę „Šiauliai“.

Šiauliai

Šiauliečių sezone milžinišką vaidmenį suvaidino didžiulė žaidėjų kaita. Turbūt, šis faktas susijęs su tuo, kad Saulės miesto atstovai per visą sezoną taip ir nesugebėjo suderinti savo gynybos. 95 (vidutiniškai po 5,2 įvarčio) praleisti įvarčiai yra blogiausias gynybinis rezultatas visoje lygoje.

Nieko keisto, kad šiauliečiai sugebėjo sudalyvauti dvejose (iš trijų) rezultatyviausių sezono rungtynių, kuriose buvo įmušta net po 16 įvarčių. Sausio 6 – ąją „Šiauliai“ lygiosiomis 8:8 sužaidė su „Panevėžys-Sportidus“ atstovais, o priešpaskutinę žiemos dieną 2:14 nusileido Kauno „Žalgiriui“.

Tarpusavyje

Reguliariajame sezone šios komandos sužaidė du kartus ir abusyk pergales šventė „Gargždų Pramogų“ atstovai“. Pirmajame rate gargždiškiai laimėjo 7:3, antrajame – 5:4.

Pirmose rungtynėse Algimantas Bačanskis per minutę įmušė du įvarčius, tačiau šiauliečių iš vėžių tai neišmušė. Beveik įpusėjus antrajam kėliniui rezultatas dar buvo 3:3, tačiau per paskutines vienuolika minučių įvarčius mušė gargždiškiai.

Antrose rungtynėse, kai atrodė, kad „Šiauliai“ išsigelbėjo ir iškovos tašką, paskutinę sekundę įvartį pelnė Valdas Pocevičius. Tokiu būdu jis nulėmė rungtynių baigtį.