2021 kovo 10

Dvi rezultatyvios atkarpos leido „Pramogoms“ užtikrintai laimėti pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes

A Lyga

Radviliškio sporto arenoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos dar vienos Optibet Futsal A lygos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės. Kaip ir vakar, taip ir šįvakar buvo užfiksuota užtikrinta vienos komandos pergalė, kuri leidžia jai žengti vieną didelį žingsnį link pusfinalio. Ta komanda tapo Gargždų „Pramogos“, kurios 6:1 nugalėjo FA „Šiaulius“

Pasiekti tokią pergalę Gargždų ekipai užteko sužaisti dvi trumpas sėkmingas atkarpas, per kurias ji ir sumušė visus įvarčius.

Pirmoji tokia atkarpa buvo užfiksuota sužaidus kiek daugiau nei dešimt minučių. Per dvi minutes „Pramogos“ pelnė net tris įvarčius, iš kurių du įmušė Valdas Pocevičius, o kartą pasižymėjo Ernestas Razonas. Tai buvo vieninteliai pirmojo kėlinio įvarčiai.

Antrojo kėlinio pradžioje FA „Šiaulių“ narys Darius Jankauskas rezultatą sušvelnino, bet tai buvo vienintelis Šiaulių komandos įvartis šiose rungtynėse.

Tuo metu „Pramogos“, artėjant rungtynių pabaigai, sužaidė dar vieną sėkmingą periodą ir per tris minutes įmušė tris įvarčius. Visus juos įmušė Aurimas Skurdelis, kuriam du kartus pavyko realizuoti paskirtus 10 metrų baudinius.

Taip Gargždų komanda laimėjo net penkių įvarčių skirtumu, o atsakomąsias rungtynes abi ekipos žais kovo 13 dieną.

Rezultatas:

FA „Šiauliai“ 1 : 6 Gargždų „Pramogos“

12’ [0 : 1] Valdas Pocevičius

13’ [0 : 2] Ernestas Razonas

13’ [0 : 3] Valdas Pocevičius

23‘ [1 : 3] Darius Jankauskas

36’ [1 : 4] Aurimas Skurdelis

36’ [1 : 5] Aurimas Skurdelis (iš 10 m.b.)

38’ [1 : 6] Aurimas Skurdelis (iš 10 m.b.)