2021 kovo 13

Atsakomasis mūšis dėl pusfinalio: „Gargždų Pramogos? Ar „Šiauliai“?

Dalintis Facebook

A Lyga

Trečiadienį užtikrintą pergalę pirmose ketvirtfinalio rungtynėse iškovoję „Gargždų Pramogų“ atstovai šeštadienį pasistengs užbaigti pradėtą darbą bei užsitikrinti kelialapį į pusfinalį. Kad taip atsitiktų, gargždiškiams užtenka sužaisti lygiosiomis. Jei laimės „Šiauliai“ (nepriklausomai kokiu rezultatu), bus žaidžiamas pratęsimas.

 

2021 m. kovo 13 d. 19:00 val.

„Gargždų Pramogos“ – „Šiauliai“

Gargždų miesto Policijos salė

 

„Abejose reguliaraus sezono rungtynėse kova iki pat pabaigos, bet jei laimėjome, reiškia, kad buvome stipresni. Aišku, reguliaraus sezono rungtynės nuo atkrintamųjų varžybų etapo skiriasi – čia turime būti šimtu procentų susikoncentravę iki paskutinio švilpuko. Esame pasiruošę, o pranašumą turėsime įrodyti aikštėje“, - dar prieš pirmąsias serijos rungtynes sakė „Pramogų“ vienas lyderių Aurimas Skurdelis.

„Mūsų komanda vienareikšmiškai tikisi patekti tarp 4 geriausių futsal komandų. Todėl šios rungtynės mums labai svarbios, nepaisant to, kad esame kiek susilpnėję palyginus su pirmuoju ratu. Tikslas vienas – kitas etapas“, - taip pat prieš prasidedant serijai sakė Darius Jankauskas.

Antrojo pusfinalio atsakomoji dvikova tarp Alytaus „Dainavos“ ir Mažeikių VIP neįvyks. Alytiškiai dėl traumų ir raudonų kortelių lietaus pirmose rungtynėse nesurenka žaidėjų. Komandos elgesį spręs LFF Drausmės komitetas, o VIP be kovos iškovoja kelialapį į turnyro pusfinalį.