2021 kovo 13

Futsal A lygoje paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai

Dalintis Facebook

A Lyga

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje šeštadienį buvo sužaistos vienerios atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės, bet po jų paaiškėjo visos komandos, kurios žais lygos pusfinalyje.

Kauno „Žalgiris“ ir Jonavos „Vikingai“ vietas pusfinalyje išsikovojo reguliariajame sezone iškovoję pirmąsias dvi vietas, Mažeikių VIP į pusfinalį žengė sužaidę tik vienerias rungtynes, o Gargždų „Pramogoms“ teko antrą kartą žaisi su FA „Šiauliais“, bet juos dar kartą nesunkiai įveikė – šįkart rezultatu 7:1.

Pirmąsias rungtynes „Pramogos“ laimėjo 6:1, tad bendru rezultatu ketvirtfinalį Gargždų komanda laimėjo net 13:2.

Šiose rungtynėse pirmasis įvartis buvo įmuštas jau pirmą minutę, kuomet po Aurimo Skurdelio smūgio kamuolį į savus vartus nukreipė Darius Jankauskas.

Po to ilgą laiką komandoms pasižymėti nepavyko, bet prieš pat kėlinio pabaigą A.Skurdelis padvigubino savo komandos persvarą.

Antrajame kėlinyje įvarčiai jau pradėjo kristi dažniau. 23 minutę Ernestas Razonas įmušė trečiąjį įvartį. Po penkių minučių pasižymėjo jau ne tik „Pramogos“, bet ir FA „Šiauliai“.

Visgi, pastariesiems tai buvo vienintelis rungtynių įvartis, o „Pramogos“ savo ruožtu iki rungtynių pabaigos įmušė dar tris įvarčius ir šventė užtikrintą pergalę.

Grįžtant prie antrosios ketvirtfinalio poros dvikovos tarp Alytaus „Dainavos“ ir Mažeikių VIP – tai jį neįvyko. VIP pirmąjį mačą laimėjo 5:1, o „Dainavos“ gretose buvo gautos net trys raudonos kortelės. Alytiškiai dėl traumų ir minėtų raudonų kortelių lietaus pirmose rungtynėse nesurinko žaidėjų. Komandos elgesį spręs LFF Drausmės komitetas, o VIP be antrosios kovos iškovoja kelialapį į turnyro pusfinalį.

Rezultatas:

Gargždų „Pramogos“ 7 : 1 FA „Šiauliai“

(pirmos rungtynės 6:1, bendras rezultatas 13:2)

1‘ [1 : 0] Darius Jankauskas (į savus vartus)

20’ [2 : 0] Aurimas Skurdelis

23’ [3 : 0] Ernestas Razonas

28’ [4 : 0] Valdas Pocevičius

28’ [4 : 1] Kildras Kavaliukas

32’ [5 : 1] Ernestas Razonas

36’ [6 : 1] Algimantas Bačanskis

39’ [7 : 1] Donatas Stankevičius