2021 kovo 16

Pusfinalis: „Vikingai“ – VIP. Apžvalga

Dalintis Facebook

A Lyga

Praėjusią savaitę ketvirtfinalio etapą įveikę Mažeikių VIP futbolininkai šį antradienio vakarą pradeda kovą dėl patekimo į finalą. Varžovas – įspūdingą sudėtį prieš sezoną surinkęs Jonavos „Vikingų“ klubas.

 

2021 m. kovo 16 d. 19:00

VIP – „Vikingai“

Radviliškio sporto arena

 

„Vikingai“

Kai prieš sezoną Jonavos „Vikingai“ paskelbė apie susitarimus su Jurijumi Jeremejevu, Vladimiru Derendiajevu ir Genaru Samsoniku, tapo aišku, kad ši ekipa taps itin rimtu žaidėju 2020/ 2021 metų Optibet futsal A lygos pirmenybėse.

Ne viskas komandai klostėsi taip, kaip ji norėtų, tačiau antroji vieta reguliariajame sezone buvo iškovota užtikrintai. Apskritai, iki paskutinių sezono rungtynių „Vikingai“ nebuvo patyrę nei vieno pralaimėjo, o tai geriausiai atspindi šios ekipos pajėgumą.

Po vienintelio pralaimėjimo „Žalgiriui“, Jurijus Jeremejevas neslėpė, kad jis buvo patirtas dėl „užsikrovimo“ atkrintamosioms varžyboms. Kaip pavyko užsikrauti, pamatysime jau šį vakarą.

„Vikingai“ praėjusiais metais pirmąkart istorijoje pateko į finalą, tačiau po pirmųjų pralaimėtų rungtynių dėl atšauktos likusios sezono dalies buvo įvardinti vicečempionais.

VIP

VIP kelionę į pusfinalį garantavo komandos užimta trečioji vieta reguliariajame sezone ir laimėta ketvirtfinalio serija prieš Alytaus „Dainavą“. Priminsime, kad alytiškiai pirmose rungtynėse buvo nugalėti 5:1, o į atsakomąsias rungtynes dėl žaidėjų stygiaus paprasčiausiai neatvyko.

Nors tų pirmųjų rungtynių rezultatas labai aiškus VIP naudai, tačiau nereikia apsigauti – net tris įvarčius mažeikiškiai sumušė pačioje dvikovos pabaigoje.

VIP per savo istoriją antrąkart pateko į pusfinalį. Jei pavyktų įveikti ir šį etapą, klubo istorija būtų papildyta pirmuoju finalu.

Tarpusavyje

Reguliariajame sezone komandos sužaidė dvejas visiškai skirtingas rungtynes. Pirmuoju atveju užfiksuotos lygiosios 1:1, antruoju atveju – „Vikingai“ triumfavo net 8:1.

Verta pažymėti, kad tose pirmose rungtynėse po Edgaro Baranausko įvarčio mažeikiškiai netgi pirmavo, tačiau po minutės Jurijus Jeremejevas realizavo 6 metrų baudinį bei rezultatą išlygino.

Antrose rungtynėse kova truko vos 15 minučių. Tuomet Paulius Osauskas, Jurijus Jeremejevas ir Gytis Vasylius per minutę sumušė tris įvarčius, rezultatas tapo 4:0 ir buvo aišku, kad „Vikingai“ rungtynių nepaleis. 

Komentaras

Jurijus Jeremejevas („Vikingai“):

Realiai, mūsų reguliarusis sezonas baigėsi rungtynėmis prieš „Šiaulius“ vasario 17 dieną. Nuo to laiko visą mėnesį likome be rungtynių. Išanalizavę nepalankų mums tvarkaraštį, nusprendėme žaidėjams leisti kiek pailsėti ir pradėti pasiruošimą būtent atkrintamosioms varžyboms, o nukeltas rungtynes prieš „Žalgirį“ (kovo 3 dieną) išnaudoti pasiruošimo tikslams.

Galvoju, kad mūsų pasiruošimas pavyko puikiai. Pasikrovėme baterijas ir paruošėme visus planuotus namų darbus.

Kalbant apie Mažeikių komandą, tai ji, kaip ir visos kitos pusfinalio dalyvės, turi savo stipriąsias ir silpnąsias vietas. Mes jas gerai išanalizavome ir bandysime vienas eliminuoti, o kitas išnaudoti. Kur esame pajėgesni, parodys rungtynės.