2021 kovo 16

Futsal A lygos pusfinalyje – P.Osausko benefisas ir 15 įvarčių

A Lyga

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje antradienį vakare buvo sužaistos pirmosios pusfinalio rungtynės. Mažeikių VIP ir Jonavos „Vikingai“ susikovė Radviliškio sporto arenoje ir padovanojo įvarčių gausą. Per pirmąsias pusfinalio rungtynes komandos bendrai įmušė net 15 įvarčių, bet užtikrintą pergalę šventė „Vikingai“, kurie laimėjo rezultatu 10:5.

Didžioji įvarčių dalis buvo įmušta per antrąjį rungtynių kėlinį. Pirmajame kėlinyje buvo įmušti tik trys įvarčiai. Du iš jų pelnė „Vikingų“ puolėjas Paulius Osauskas, o rezultatą sušvelnino Edgaras Baranauskas.

Antrojo kėlinio pradžioje P.Osauskas įsirašė „hat-tricką“, po to dar po įvartį pridėjo Genaras Samsonik ir Martynas Stankevičius ir taip „Vikingų“ persvara išaugo iki keturių įvarčių.

Ją kelis kartus mažinti bandė VIP veteranas Arūnas Šteinas, tačiau tarp jo įvarčių net du kartus spėjo pasižymėti P.Osauskas, savo sąskaitoje turėdamas jau penkis įvarčius.

Rungtynių pabaigoje „Vikingų“ komandoje „hat-tricką“ pasiekė G.Samsonik ir nors VIP taip pat pasižymėjo kelis kartus, bet sumažinti triuškinančios „Vikingų“ persvaros nepavyko.

Priminsime, kad tai buvo tik pirmosios pusfinalio rungtynės, o atsakomoji šių komandų akistata įvyks kovo 20 dieną.

Rezultatai:

Mažeikių VIP 5:10 Jonavos „Vikingai“

7’ [0 : 1] Paulius Osauskas

7’ [0 : 2] Paulius Osauskas

14’ [1 : 2] Edgaras Baranauskas

22’ [1 : 3] Paulius Osauskas

24’ [1 : 4] Genaras Samsonik

26’ [1 : 5] Martynas Stankevičius

27’ [2 : 5] Arūnas Šteinas

29’ [2 : 6] Paulius Osauskas

33’ [2 : 7] Paulius Osauskas

34’ [3 : 7] Arūnas Šteinas

34’ [3 : 8] Vladimir Derendiajev

37’ [4 : 8] Edgaras Baranauskas

37’ [4 : 9] Genaras Samsonik

38’ [4 : 10] Genaras Samsonik

39’ [5 : 10] Marius Butėnas