2021 kovo 19

Atsakomosios pusfinalių rungtynės – vilčių patekti į finalą dar niekas neprarado

Dalintis Facebook

A Lyga

Šeštadienį ryte ir per pietus bus sužaisti abu atsakomieji Optibet Futsal A lygos atkrintamųjų varžybų pusfinalio susitikimai. Būtent po jų paaiškės, kas šiais metais kovos dėl čempionų vardo.

Pirmąjį žingsnį link finalo žengė „Kauno Žalgiris“ ir Jonavos „Vikingai“, kurie laimėjo pirmąsias pusfinalių rungtynes.

Čempionų titulą ginantis Kauno klubas 2:0 Gargžduose palaužė Gargždų „Pramogos“ ekipą, o „Vikingai“ net 10:5 nugalėjo Mažeikių VIP.

Nors pirmąją pergalę Kauno ir Jonavos komandos iškovojo, bet tai dar nieko negarantuoja. Pusfinalyje įvarčių skaičius nėra fiksuojamas, todėl Mažeikių VIP ir Gargždų „Pramogoms“ užtenka laimėti vos vieno įvarčio skirtumu, kad pusfinaliuose reiktų žaisti du papildomus kėlinius po 5 minutes ir jau tada būtų galima galutinai išsiaiškinti nugalėtojus. Jei papildomus kėlinius įvarčių įmušta nebus – nugalėtoją spręstų baudinių serija.

Būtent tokios čempionato taisyklės palieka gyvas viltis pralaimėjusioms ekipoms, bet pirmųjų dvikovų nugalėtojai sieks pakartoti tai, ką jau padarė ir bent jau nepralaimėti antrųjų rungtynių.


Jonavos „Vikingai“ – Mažeikių VIP

Data: 2021-03-20

Vieta: Jonavos sporto arena

Laikas: 10:00

Pirmųjų rungtynių rezultatas: 10:5

 

„Vikingai“ pirmose pusfinalio rungtynėse įmušė net 10 įvarčių, o pusę jų pelnė puolėjas Paulius Osauskas. Įmušta įvarčių tikrai daug, bet ir praleido „Vikingai“ nemažai – net 5 įvarčius. Žaidžiantysis komandos treneris Jurijus Jeremejevas ir pabrėžė tai, kad pirmose rungtynėse jo komandai praleido per daug įvarčių ir klaidas gynyboje reikia taisyti.

J.Jeremejevas net svarsto, kad VIP nemažą laiko dalį gali bandyti žaisti su penkiais aikštės žaidėjais ir taip siekti pergalės.

„Žaidimo plano kardinaliai nekeisime. Žinoma, tam tikras detales koreguosime. Prasileidome net 5 įvarčius, privalome atsižvelgti į padarytas klaidas. Žaidimo planas priklausys ir nuo varžovų, mano manymu, didele tikimybe, kad jie bandys daug laiko žaisti su penktu žaidėju“, – komentavo J.Jeremejevas.

„Nuotaikos puikios, pasiekėme svarbią pergalę išvykoje. Privalome būti kovingai nusiteikę ir gerai pasiruošę atsakomosioms rungtynėms. Mažeikiai – rimtas varžovas, sudėtyje turintis patyrusių žaidėjų, kurie visais įmanomais būdais mėgins išlyginti serijos rezultatą“, – pridūrė „Vikingų“ treneris.

Klaidų skaičių sumažinti sieks ir VIP klubas, kuris minčių apie finalą tikrai nenori atsikratyti.

„Žaidimo planas iš dalies tenkino, tik grubios klaidos ir koncentracijos stoka tiek pirmo kėlinio pradžioje, tiek antro kėlinio pradžioje neleido kabintis į rungtynes. Komandoje nuotaikos gerėja, nors ir pralaimėjome pirmąsias rungtynes, užtenka būsimas rungtynes laimėti vos vienu įvarčiu ir žaisime pratęsimą. Tikrai nepasiduosime be kovos, komanda nusiteikusi atiduoti viską, nes tai yra paskutinis šansas patekti į finalą. Visą sezoną dirbome dėl to, tai stengsimės tai įgyvendinti“, – komentavo VIP puolimo lyderis Edgaras Baranauskas.

„Kauno Žalgiris“ – Gargždų „Pramogos“


Data: 2021-03-20

Vieta: Prienų sporto ir pramogų arena

Laikas: 13:00

Pirmųjų rungtynių rezultatas: 2:0

 

Pirmose pusfinalio rungtynėse „Kauno Žalgiris“ kontroliavo kamuolį ir sukūrė žymiai daugiau pavojingų progų. Iš jų jiems pavyko realizuoti tik dvi, todėl „Žalgiris“ antrose pusfinalio rungtynėse tikisi pagerinti realizaciją ir taip žengti į finalą.

„Keisti savo žaidime neplanuojame nieko, tik norėtumėme, kad realizacija būtų geresnė. Nuotaikos kaip visada geros ir kovingos, o nusiteikimas, kaip ir visoms rungtynėms, maksimalus“, – prieš atsakomąją dvikovą nedaugžodžiavo „Kauno Žalgirio“ kapitonas Justinas Zagurskas.

Visgi ginklų sudėti „Pramogos“ neketina. Vienas iš komandos lyderių Aurimas Skurdelis pabrėžė, kad rungtynių pradžia bus ypatingai svarbi, todėl komanda sieks žaisti drausmingai.

„Per tiek laiko, kiek liko iki rungtynių, žaidimo jau nepakeisti, bet rungtynių metų bandysime atlikti korekcijas, jei kažkas pagal planą nesigaus. Nuotaikos tikrai nėra blogos, nėra laiko liūdėti, nes dar niekas neprarasta. Turime dar vieną treniruotę iki rungtynių, kurias stengsimės visa kaina laimėti.

Komanda nusiteikusi kovoti iki paskutinės sekundės. Atsakomosiose rungtynėse labai svarbios bus pirmos minutės, sužaisti reikės drausmingai, negalėsime lėkti į prieki aklai. Manau, savo šansų turėsime ir juos, kai žaidi prieš tokią komandą, reikia stengtis išnaudoti, nes lengvai progų prieš „Kauno Žalgirį“ susikurti nėra lengva. Mūsų tikslas – tik pergalė, anksčiau laiko mes tikrai nepasiduodame“, – pakomentavo A.Skurdelis.