2021 kovo 31

„Kauno Žalgiris“ tapo paskutiniuoju Futsal LFF taurės pusfinalio dalyviu

Futsal LFF taurė

Antradienį Prienų sporto ir pramogų arenoje buvo sužaistos paskutinės likusios Futsal LFF Taurės ketvirtfinalio rungtynės. Jose susirėmė Lietuvos čempionų titulą apgynęs „Kauno Žalgiris“ ir ketvirtoje vietoje likusi Mažeikių VIP ekipa. Po šių komandų akistatos į pusfinalį žengė Kauno komanda, laimėjusi rezultatu 5:3.

„Žalgiris“ šiose rungtynėse įvartį pelnė jau pirmą minutę, kuomet pasižymėjo Artūras Juchno. Gera pradžia buvo pusė darbo, o savo persvarą „Kauno Žalgiris“ gerokai padidino įpusėjus kėliniui.

10 minutę įvartį pelnė Justinas Zagurskas, o po trijų minučių dar po įvartį pridėjo Andrii Solodov ir Deividas Reimaris. Taip Lietuvos čempionai susikūrė užtikrintą persvarą rezultatu 4:0.

Visgi VIP nežadėjo pasiduoti. Prieš kėlinio pabaigą rezultatą sušvelnino Tadas Markevičius, o už šuo įvarčio VIP kabinosi ir antrajame kėlinyje.

Įpusėjus kėliniui Gintas Skrodenis pelnė antrąjį VIP įvartį, o po kelių minučių T.Markevičius pasiekė dublį ir „Kauno Žalgirio“ persvara sumažėjo iki minimumo.

Tačiau išlyginti rezultato VIP galiausiai nesugebėjo ir viskas pasibaigė penktuoju „Kauno Žalgirio“ įvarčių. Komandos pergalę įtvirtino pirmojo įvarčio autorius A.Juchno.

„Kauno Žalgirio“ komanda taurės pusfinalyje susirems su Vilniaus „TurboTransfers“ ekipa. Kitame pusfinalyje susitiks „Akmenė“ ir Gargždų „Pramogos“.