2021 balandžio 02

Paaiškėjo Futsal LFF taurės finalo dalyviai

Futsal LFF taurė

Penktadienį vakare Lietuvos futsale paaiškėjo dvi komandos, kurios kovos dėl Futsal LFF Taurės. Tomis komandomis tapo Lietuvos čempionai „Kauno Žalgiris“ ir trečiosios vietos laimėtojai Gargždų „Pramogos“. Šios dvi ekipos taurės pusfinalyje iškovojo užtikrintas pergales ir jau ruošiasi kovai dėl Futsal LFF Taurės.

Gargždų ekipa Prienuose 4:1 nugalėjo „Akmenės“ komandą, o „Kauno Žalgiris“ 5:1 nepaliko šansų „TurboTransfers“ ekipai.

„Pramogos“ savo pranašumą galutinai įrodė tik per antrąjį kėlinį. Greito įvarčio „Pramogos“ nepasiekė, bet įpusėjus kėliniui sulaukė varžovų klaidos, po kurios jie kamuolį pasiuntė į savus vartus. Po to dar įvartį pelnė Aurimas Skurdelis, bet „Akmenė“ prieš kėlinio pabaigą rezultatą sušvelnino.

Minimalią persvarą „Pramogoms“ pavyko išlaikyti ilgą laiką, nors jie ir turėjo mažiau žaidėjų, o tai reiškia - trumpesnį atsarginių suolą. „Akmenė“ vis bandė ir bandė išlyginti rezultatą, bet kai jie pradėjo rizikuoti, tuo puikiai pasinaudojo Gargždų ekipa, ne tik išlaikiusi persvarą, bet ir ją padidinusi.

Likus penkioms minutėms Algimantas Bačanskis įmušė įvartį, o A.Skurdelis prieš švilpuką padėjo galutinį tašką.

Tuo metu kitose rungtynėse „Kauno Žalgiriui“ viskas ėjosi sklandžiau. Jau įpusėjus pirmajam kėliniui Kauno komanda pelnė tris įvarčius be atsako. Po kartą pasižymėjo Justinas Zagurskas, Deividas Reimaris ir Lukas Sendžikas. Ši trijulė tris įvarčius įmušė vos per tris minutes.

Antrajame kėlinyje taip greitai įvarčiai įmušti nebuvo, bet sužaidus kiek daugiau nei dešimt minučių, J.Zagurskas realizavo paskirtą baudinį, o intriga nyko lyg dūmas.

Rungtynių pabaigoje penktąjį įvartį pelnė Artūras Juchno, bet rungtynės galiausiai baigėsi „TurboTransfers“ garbės įvarčiu, kurį įmušė komandos vartininkas Marius Šalkauskas.

Rezultatai:

„Akmenė“ 1 : 4 Gargždų „Pramogos“

10’ [0 : 1] Nedas Stankus (į savus vartus)

13’ [0 : 2] Aurimas Skurdelis

18’ [1 : 2] Vytautas Mituzas

35’ [1 : 3] Algimantas Bačanskis

39’ [1 : 4] Aurimas Skurdelis

„TurboTransfers“ 1 : 5 „Kauno Žalgiris“

8’ [0 : 1] Justinas Zagurskas

10’ [0 : 2] Deividas Reimaris

11’ [0 : 3] Lukas Sendžikas

34’ [0 : 4] Justinas Zagurskas (iš 10 m.b.)

38’ [0 : 5] Artūr Juchno

40’ [1 : 5] Marius Šalkauskas