2020 lapkričio 19

Pirmojo futsal turo MVP – E.Baranauskas

Dalintis Facebook

A Lyga

Įspūdingą pasirodymą naujojo Optibet futsal A lygos sezono starte surengęs Edgaras Baranauskas tapo pirmojo turo naudingiausiu žaidėju. Mažeikių VIP 4:3 nugalėjo „Akmenę“, o E.Baranauskas nugalėtojams penė visus keturis įvarčius.

„Galvoju, kad treniruotės ir rungtynės su rinktinės žaidėjais davė savo. Vėl gavau progą priprasti prie salės futbolo, o sezono starte tai yra vienas svarbiausių momentų“, - komentavo E.Baranauskas.

Tose rungtynėse „Akmenė“ pirmoji įmušė įvartį, tačiau tuomet VIP progų kruša komandai dovanojo keturis įvarčius. Galėjo dovanoti ir penktąjį, tačiau esant rezultatui 3:1, tas pats E.Baranauskas nerealizavo 10 metrų baudinio.

„Tokios jau būna tos pirmos rungtynės – įsivažiuoti sunku, progas realizuoti – taip pat. Iš tikro, džiugina faktas, kad susikūrėme tiek daug galimybių, tačiau nedžiugina, kad pirmaudami 4:1 vos neprisižaidėme. Sumušėme įvarčius, tada atsipalaidavome ir leidome įmušti varžovams. Po rungtynių kalbėjome, kad privalome iki pat pabaigos išlaikyti koncentraciją, nepriklausomai nuo to, koks yra rezultatas.

Turime daug potencialo, tačiau per pirmas rungtynes jo tikrai neparodėme. Komanda prieš sezoną treniruočių neturėjo daug, todėl natūralu, kad yra sunku. Labai gerai, kad po praėjusio sezono komanda išlaikė branduolį. Neabejoju, kad tai padės įsivažiuoti vos per kelias rungtynes“, - kalbėjo E.Baranauskas.

Kalbėdamas apie naująjį sezoną puolėjas išskiria didžiausią pasikeitimą – Jonavos „Vikingų“ sudėties sustiprėjimą.

„Dar prieš sezoną su komanda aptarinėjome, kad šis sezonas bus žymiai sunkesnis. Be to, tai yra pirmas kartas po daugelio metų, kai lygoje nebus vieno ryškaus lyderio. Galvojame, kad „Vikingai“ „Vyčiui“ mes rimtą iššūkį, be to, ir su kitais žaisti nebus lengva.

Įskaitant ir mūsų komandą. Galvoju, kad VIP po praėjusio sezono ne tik sustiprėjo, bet ir išsaugojo praėjusio sezono branduolį. Antrus metus egzistuojanti komanda visada yra stipresnė nei pirmaisiais metais“, - kalbėjo E.Baranauskas.

Antrąsias sezono rungtynes VIP žais su sostinės „Turbotransfers“ futbolininkais. Pirmojo turo MVP pažymėjo, kad komanda į būsimas rungtynes vėl eis nusiteikusi visu šimtu procentų.