2021 liepos 23

Ignalinoje paaiškės naujasis paplūdimio futbolo čempionas

Dalintis Facebook

A Lyga

Šį šeštadienį Ignalinoje bus surengtas finalinis 2021 metų Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato etapas, kuriame ir paaiškės naujasis čempionas. Po grupių etapo geriausiai sekėsi LFF taurės laimėtojui Kauno „Aleksotui“ bei Panevėžio „Dembavai“, tačiau Ignalinoje viskas prasidės iš naujo.  

„Asmeniškai mūsų komandai didžiausias skirtumas nuo buvusių etapų bus tas, kad gausiau susirinksime. Aišku, motyvacine prasme būsimas etapas taip pat bus stipriausias. Kol kas žaidžiame be pralaimėjimų, norėtumėm taip ir užbaigti sezoną, nors ir suprantame, kad lengva nebus.

Dabartinis formatas suteikia šansų pirmą vietą laimėti visiems. Taigi, jei kažkuri komanda pirmuose etapuose, prasileidusi kelis įvarčius, taupydavosi, tai Ignalinoje to tikrai nebus. Nenustebčiau, jei pamatytumėm ir prasčiau pasirodžiusių komandų tikruosius veidus bei galimybes.

Kalbant apie mus, tai prieš sezoną galvojome sudalyti, o dabar, mano nuomone, turime geras galimybes pakovoti dėl čempiono titulo“, - pasakojo „Aleksotui“ atstovaujantis rezultatyviausias sezono žaidėjas Paulius Giedraitis.

Finalinė diena startuos dviem akistatomis dėl patekimo į ketvirtfinalį, kuriose Panevėžio „Sportidus“ susikaus su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“, o „Ukmergės plotas“ su Mažeikių „Olimpo SC“.

Pirmosios poros nugalėtojai ketvirtfinalyje susikaus su „Aleksotu“, antrosios – su „Dembava“. Kitas dvi poras sudarys Kupiškio „Narjanta“ ir Vilniaus „Audra“ bei Vilniaus IGOL ir Prienų KKSC. Net dešimties paskutinių sezonų nugalėtojo IGOL prastas pasirodymas buvo didžiausias pirmojo etapo netikėtumas.

„Ignalinoje visos komandos bus kitokios. Kažkas gal dėl sudėties, o kažkas dėl noro laimėti ir motyvacijos. Manau, mes turime gerą sudėtį, todėl norėčiau tikėti, kad noras laimėti ir atsidavimas aikštėje padės titulą apginti dar sykį“, - sakė praėjusių metų sezono geriausias žaidėjas Pavelas Smolkovas.

Su panašiomis nuotaikomis finalinį etapą pasitinka ir praėjusio sezono vicečempionė „Audra“, kurios situacija labai priklausė nuo žaidėjų susirinkimo klausimo.

„Ignalinoje taip pat neišvengsime netekčių, neturėsime kelių pagrindinių žaidėjų, tačiau, lyginant su ankstesniais etapais, sudėtis bus optimalesnė, o tai leidžia tikėtis kuo aukštesnės pozicijos galutinėje įskaitoje.

Keitimų stygius, neabejotinai, mums kišo koją, nes pirmąsias etapo rungtynes sužaisdavome geriau, o antrose tiesiog pristigdavome jėgų. Šiuo atveju, žaidėjų skaičiumi skųstis negalėsime“, - sakė „Audros“ vadovas Saimonas Vitkauskas. 

Turnyro pradžia 10 valandą, nugalėtojas paaiškės 19:30 val.

 

Tvarkaraštis:

Rungtynės dėl patekimo į ketvirtfinalį: 

10:00 Sportidus – Hegelmann Litauen

10:50 Šiandien plotas – Olimpo SC

 

Ketvirtfinaliai: 

11:40 IGOL – Prienų KKSC

12:30 Aleksotas – Šiandien plotas/Olimpo SC

13:20 Dembava – Sportidus/Hegelmann Litauen

14:10 Narjanta – Audra

 

Pusfinaliai:

15:00 I-asis pusfinalis

16:10 II-asis pusfinalis

 

Finalai: 

17:40 Rungtynės dėl III vietos

18:50 Finalas

 

Patekimas į renginį tik su galimybių pasu!