2021 liepos 26

Kontinentinės taurės turnyrą Lietuvos futsal rinktinė pradėjo pralaimėjimu Iranui

Futsal

Tailande prasidėjusiame Kontinentinės taurės turnyre Lietuvos salės futbolo rinktinė 0:5 pralaimėjo Irano futbolininkams, kurie, kaip ir lietuviai, ruošiasi rugsėjį mūsų šalyje įvyksiančiam FIFA pasaulio salės futbolo čempionatui.

Visi įvarčiai į Lietuvos rinktinės vartus buvo sumušti iki pertraukos. Vos penkias minutes atsilaikę lietuviai deficitą įgijo šeštąją susitikimo minutę, kai po kampinio situacijos nesužiūrėjo varžovų žaidėjo.

Šis nesėkmingas epizodas Jevgenijaus Ryvkino auklėtiniams žaidimo visiškai nepakeitė. Iraniečiai ir toliau nemažino apsukų bei prie lietuvių vartų kūrė vieną progą po kitos. Prabėgus vos dviem minutėms po pirmojo įvarčio, puiki komandinė ataka virto antruoju įvarčiu.

Dar labiau lietuvius į nokdauną Irano rinktinė pasiuntė per paskutines šešias minutes prieš rungtynių pertrauką. Nespėdami paskui varžovus, Lietuvos futbolininkai kamuolį iš tinklo sykį traukė po Irano pozicinės atakos ir dusyk – po standartinių situacijų.

Po pertraukos žaidimas aprimo ir per antrąjį kėlinį nebuvo įmuštas nei vienas įvartis.

Turnyre pirmadienį lietuvių laukia Egipto rinktinė, antradienį – Tadžikistano. Kitoje grupėje žaidžia Tailando, Uzbekistano, Mozambiko ir Kosovo rinktinės. Šios visos komandos rugsėjo 12 – spalio 3 dienomis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje kovos dėl pasaulio čempiono vardo.