2021 liepos 26

L.Sendžikas toliau gins „Kauno Žalgirio“ garbę, grįžta G.Ferreira

Dalintis Facebook

A Lyga

 Artėjančio salės futbolo sezono komandos pamatus dėliojantis „Kauno Žalgirio“ klubas išsaugojo vieną komandos lyderių ir pasipildė sporto direktoriumi.

„Kauno Žalgirio“ salės futbolo ekipos marškinėlius ir toliau vilkės ilgus metus čia rungtyniaujantis Lietuvos salės futbolo rinktinės puolėjas Lukas Sendžikas, o klubo sporto direktoriaus pareigas užims jau anksčiau tą daręs Guilherme Ferreira.

28-erių L.Sendžikas praėjusiame Lietuvos salės futbolo A lygos sezone buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas – jo sąskaitoje net 26 įvarčiai. Dar tris įvarčius futbolininkas pridėjo Lietuvos Futsal Taurės turnyre ir svariai prisidėjo prie to, kad kauniečiai vėl iškovotų visus galimus titulus Lietuvoje. Dar dviem tiksliais smūgiais jis pasižymėjo ir UEFA Futsal Čempionų lygoje, kurioje žalgiriečiai vėl pateko tarp 16 stipriausių Europos komandų.

L.Sendžikas kartu su Lietuvos salės futbolo rinktine ruošiasi Lietuvoje rudenį vyksiančiam Pasaulio salės futbolo čempionui ir šiuo metu su rinktine dalyvauja Kontinentinės taurės turnyre Tailande.

Tuo metu legionierių paieška bei kiti komandos komplektacijos reikalai vėl patikėti jau ir anksčiau klubo sporto direktoriumi dirbusiam G.Ferreirai. Brazilas jau ilgus metus gyvena Lietuvoje ir puikiai išmano salės futbolo virtuvę.

2019-aisiais, po pasirodymo UEFA Futsal Čempionų lygoje, Guilherme iš pareigų pasitraukė, tačiau kaip pats teigia, visada sekė tai, kas vyksta klube.

„Gera grįžti, nors iš tikro aš visą laiką buvau šalia, nuolat bendravau su klubo vadovu Dariumi ir stebėjau kaip sekasi klubui. Dabar komplektuojame komandą tam, kad pasiektume savo tikslus ir būtume stabilūs. Norime turėti pajėgią komandą, o tam reikės įdėti labai daug darbo. Tiesa, esu įsitikinęs, kad kartu su klube esančiais ir jį supančiais žmonėmis su tuo susitvarkysime“, – Žalgiris.lt pasakojo G.Ferreira.

Prieš savaitę „Kauno Žalgirio“ futsal ekipą jau sustiprino puolėjas iš Brazilijos Vitinho, o artimiausiu metu klubas žada ir daugiau naujienų.