2020 lapkričio 20

Optibet A lygos antrasis turas. Apžvalga

Dalintis Facebook

A Lyga

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje šį savaitgalį bus tęsiamos antrojo turo kovos. „Vytis“ ir Gargždų „Pramogos“ šio turo rungtynes sužaidė dar trečiadienį, o kitos komandos savo jėgas tikrinsis šeštadienį Radviliškyje ir sekmadienį Prienuose. Tiesa, viena turo dvikova neįvyks – FA „Šiaulių“ komanda treniruočių metu turėjo sąlyti su salėje dirbusiu asmeniu, kuriam šį penktadienį nustatytas COVID-19 atvejis. Žaidėjai yra testuojami ir laukiama testų rezultatų.


„Panevėžys-Sportidus“ – FA „Šiauliai“ – rungtynės nukeltos.

 

ŠSPC „Radviliškis“ – Jonavos „Vikingai“ (2020-11-21, 15:15)

ŠSPC „Radviliškis“ žais namuose ir taip pažymės naujojo sezono pradžią. Pirmojo turo rungtynėse komanda žaisti negalėjo dėl vieno teigiamo COVID-19 atvejo, tačiau dabar jau ruošiasi savo naujojo sezono debiutui.

Salė komandai yra tikrai labai gerai pažįstama ir nors žiūrovų nebus, bet namų sienos jiems tikrai gali padėti. Visgi, jų varžovas – šalies vicečempionai Jonavos „Vikingai“. Sunkia pergale savąjį sezoną pradėję „Vikingai“, nesitiki lengvų rungtynių, bet sustiprėję jonaviečiai į aikštelę žengs pasitikintys savo jėgomis.

„Komanda jaučiasi puikiai. Buvo labai sunkios rungtynės prieš varžovą apie kurį visiškai nieko nežinojome. Padarėme daug klaidų, bet manau, kad tai yra normalu sezono pradžioje. Šiai dienai svarbiausia 3 taškai, o žaidimą dar tobulinsime“, – kalbėjo „Vikingų“ žaidžiantysis treneris Jurijus Jeremejevas.

Po metų pertraukos į Jonavą sugrįžęs futbolininkas puikiu baudos smūgiu pasižymėjo rungtynėse prieš „Panevėžio-Sportidus“, tačiau jam komandai teks vadovauti ne tik aikštėje, bet ir šalia jo. 

Apie būsimas rungtynes J.Jeremejevas sakė: „Prieš sezoną su „Radviliškiu“ žaidėme du kartus. Tai puiki komanda, savo sudėtyje turinti patyrusių salės futbolininkų. Šiai dienai jie dar nėra pateikę pilnos žaidėjų paraiškos, bet, manau, jie bus dar pasistiprinę. Tuo labiau, jie žais savo arenoje, tai, mano manymu, laukia sunkios rungtynės“.


DFK „Dainava“ – „Akmenė“ (2020-11-22, 14:00)

Sekmadienį antrojo turo rungtynes pratęs dvejų komandų, kurios sezoną pradėjo pralaimėjimu, dvikova. Čempionato naujokai Alytaus DFK „Dainava“ susirems su „Akmenės“ komanda.

Pirmajame ture „Dainavos“ komanda kurį laiką sėkmingai priešinosi šalies čempionui Kauno „Vyčiui“. Vytauto Lukšos, kuris pelnė tris įvarčius, vedama Alytaus komanda visgi nesusitvarkė su „Vyčio“ spaudimu ir jam pralaimėjo 4:7.

Tuo metu „Akmenė“ pasiūlė dar atkaklesnę kovą Mažeikių VIP komandai, bet jai nusileido 3:4. Nors progų išlyginti rezultatą tikrai buvo.

„Akmenės“ komandai taip pat vadovauja žaidžiantysis treneris – Armando Tarlazis. Mandinho trumpiniu žinomas brazilas jaučiasi labai motyvuotas ir pralaimėjimas komandos ūpo nenumušė.

„Jaučiamės labai motyvuoti. Tikiu, kad komanda parodė savo potencialą ir vietą tobulėjimui. Savo sudėtyje turime daug žaidėjų, kurie dar pratinasi prie mūsų sistemos, o aš pats stengiuosi suprasti, kaip geriau juos galiu panaudoti aikštėje. Mes visi puikiai suprantame, kad tik dirbdami kartu galime pasiekti savo tikslą. Mes turime pakankamai kokybės, kurią turime išnaudoti. Kas mane gerai pažįsta, tai žino, kad geras ar blogas rezultatas, tai nepakeis mūsų tikslo ir kelio, kuriuo einame. Manau, kad pirmąją tikslą pasiekėme sėkmingai – sustiprinome sudėtį gerais žaidėjais.

Puikiai žinau savo žaidėjus ir jais pilnai pasitikiu. Stengsimės tobulėti individualiai ir komandiškai ir jei laikysimės savo plano, turime puikius šansus pasiekti savo tikslus. Jei viskas nesiklos taip gerai, aš prisiimsiu visišką atsakomybę“, – apie sezono pradžią ir tikslus kalbėjo Mandinho.

Tuo metu apie laukiančias rungtynes su „Dainava“, brazilas sakė: „Stebėjau „Dainavos“ rungtynes. Ten pamačiau pažįstamų veidų. Jie yra tikrai gera komanda ir mes turime juos gerbti. Mūsų laukia tikrai didelis iššūkis ir turime ruoštis sunkioms rungtynėms. Džiaugiuosi, kad prie lygos prisijungė daugiau kokybiškų komandų, nes tai tikrai sukuria patrauklesnį produktą žiūrovams ir rėmėjams. Nekantriai laukiu sekmadienio“.

 

FC „TurboTransfers“ – Mažeikių VIP (2020-11-22, 16:15)

Paskutiniai sekmadienį žais FC „TurboTransfers“ ir Mažeikių VIP. Vilniaus komanda sezoną pradėjo lygiosiomis 3:3 su FA „Šiauliais“, o VIP komanda 4:3 nugalėjo „Akmenę“.

„TurboTransfers“ komandai lygiosios jau buvo pozityvus sezono ženklas ir komandos treneris Marijus Rimas tai pakomentavo: „Komanda jaučiasi normaliai. Anksčiau čempionatus pradėdavome pralaimėjimais, tai taškas jau yra žingsnis į priekį“.

Geru žodžiu M.Rimas atsiliepė ir apie būsimus varžovus: „Pirmas VIP rungtynes stebėjau ir nustebino, kad net ir vyresni komandos žaidėjai sėkmingai atlaikė „Akmenės“ užduotą didelį rungtynių tempą. Neblogą įspūdį paliko ir komandos naujokai, o žaidimas tapo net įdomesnis nei praėjusį sezoną. Iš to galiu spręsti, kad mūsų laukia sunkios rungtynės“.

„TurboTransfers“ komandai tikrai reikės stabdyti VIP puolimo lyderį Edgarą Baranauską. Lietuvos futsal rinktinės narys sezoną pradėjo įmušdamas visus keturis savo komandos įvarčius, kurie ir leido VIP ekipai laimėti.

„Sezonas prasidėjo gerai tiek man, tiek visai komandai. Pasiekta pirmoji pergalė ir trys taškai“, – džiaugėsi E.Baranauskas.

„Į aikštę visada einu pasitikėdamas savimi ir norėdamas laimėti. Žinoma, iš praėjusių rungtynių turime ko pasimokyti, svarbiausia – išlaikyti koncentraciją visas rungtynes. Aišku, pirmose sezono rungtynėse gal dar trūksta susižaidimo, bet laukui einant tai susitvarkys“, – tęsė puolėjas.

Tuo metu apie laukiančias rungtynes su „TurboTransfers“ jis sakė: „Asmeniškai aš žiūrėjau „TurboTransfers“ rungtynes, ten yra daug pažįstamų veidų, jie žaidžia įdomų futbolą, atlieka daug smūgių. Iš būsimų rungtynių tikimės geros kovos, varžovai yra stiprūs individualiai, o mes bandysime juos įveikti komandiniu žaidimu, greitais perdavimais, susikurdami progas smūgiams“.