2021 rugpjūčio 04

Lietuvos futsalo čempionų veidas vėl tampa braziliškas – komandą treniruos brazilas

Dalintis Facebook

A Lyga

Artėjantį salės futbolo sezoną „Kauno Žalgiris“ pasitiks ne tik su atsinaujinusia sudėtimi, bet ir pasikeitusiu trenerių štabu.

Vietoje komandai praėjusiais metais vadovavusio ukrainiečio Kirilo Krasi šiemet komandai vadovaus brazilas Emersonas Junioras De Lima, dar geriau žinomas kaip Dentinho.

38-erių metų Dentinho pats profesionaliai žaidė salės futbolą. Iš pradžių rungtyniavo Brazilijos „America-RN“,„ABC-RN“ ir „Palmeiras“ klubuose, o atvykęs į Europą papildė „Kairat“ klubą Kazachstane.

Vėliau jis rungtyniavo „Erapack“ (Čekija), „Lučenec“ (Slovakija) ir „Feniks“ (Kosovas) ekipose, o žymiausia stotele buvo tapusi Lisabonos „Benfica“ (Portugalija).

Baigęs žaidėjo karjerą Dentinho nusprendė tapti treneriu bei iškart gavo darbą Čekijoje, tame pačiame „Erapack“ klube, su kuriuo du kartus laimėjo Čekijos čempionatą.

Vėliau brazilas treniravo „Zhetysu“ klubą Kazachstane, su kuriuo prasibrovė į Kazachstano futsal taurės finalą.

„Esu labai motyvuotas šiam naujam iššūkiui, kadangi vėl turėsiu galimybę dirbti UEFA Futsal Čempionų lygoje. Nekantrauju, kada pradėsime treniruotis. Sirgaliai gali tikėtis išvysti komandą, kuri bus labai organizuota ir kovos dėl kiekvienos pergalės“, – Žalgiris.lt teigė naujasis ekipos treneris.

Šią vasarą „Kauno Žalgiris“ jau išsaugojo Luką Sendžiką ir pasipildė puolėju Vitinho iš Brazilijos.