2021 rugpjūčio 08

„Kauno Žalgirio“ futsal komandos garbę toliau gins trys lietuviai

Dalintis Facebook

A Lyga

Rudenį prasidėsiančiame salės futbolo sezone „Kauno Žalgirio“ marškinėlius ir toliau vilkės trys lietuviai. Klubas artėjančiam sezonui išsaugojo Ernestą Macenį, Deividą Reimarį ir Andrių Kaulinį.

24-erių vartininkas E.Macenis komandoje rungtyniauja jau nuo 2019-ųjų bei yra nuolat kviečiamas į Lietuvos vyrų salės futbolo rinktinę. Su ja žalgirietis ruošiasi ir Lietuvoje vyksiančiam Pasaulio salės futbolo čempionatui.

Klubo marškinėliais ne pirmus metus puošis ir kitas Lietuvos salės futbolo rinktinės narys D.Reimaris, praėjusiame sezone pasižymėjęs svarbiais įvarčiais UEFA Futsal Čempionų lygoje.

Kol kas jauniausiu sudėties nariu bus 20-metis A.Kaulinis, kurį praėjusiame sezone klubas buvo paskolinęs Vilniaus „TurboTransfers“ komandai. Patirties sukaupęs ir žaidimo laiko gavęs talentingas jaunuolis sieks įsitvirtinti ir „Kauno Žalgirio“ klubo sudėtyje.

Šią vasarą „Kauno Žalgiris“ taip pat jau išsaugojo Luką Sendžiką, pasipildė puolėju Vitinho iš Brazilijos bei pristatė naują komandos vyr. trenerį Dentinho.

Šiemet „Kauno Žalgiris“ kovas UEFA Futsal Čempionų lygoje pradės nuo pagrindinio etapo. Savo varžovus „Kauno Žalgiris“ sužinos rugpjūčio 30 dieną, o šio etapo kovos yra numatytos spalio 26-31 dienomis.

Lietuvos salės futbolo čempionatas prasidės spalio 16 dieną.