2021 rugpjūčio 16

„Kauno Žalgiris“ papildė brazilų desantą tiek žaidėjų, tiek trenerių štabe

Dalintis Facebook

A Lyga

Prie „Kauno Žalgirio“ salės futbolo komandos prisijungė dar vienas legionierius iš Brazilijos. Naujausiu komandos žaidėju tapo Ismaelis Oliveira, Brazilijoje geriau žinomas kaip Bolo.

Iki šiol tipinis puolėjas rungtyniavo gimtojoje Brazilijoje ir ten pasižymėjo nuolat mušamais įvarčiais, o jo atstovaujami klubai nuolat skynė trofėjus.

Bolo tapo antruoju puolėju iš Brazilijos, šią vasarą padėjusiu parašą ant sutarties su Lietuvos čempionų klubu.

„Už progą pirmą kartą žaisti užsienyje noriu padėkoti Dievui ir Guilherme. Tikiuosi, kad galiu komandai suteikti kokybės, pasitikėjimo ir daug įvarčių. Pasitikiu savimi ir tikiu, kad gerai pasirodysime visuose turnyruose“, – Žalgiris.lt teigė komandos naujokas.

Tuo metu 2016/2017-ųjų metų sezone tuometinio Kauno „Vyčio“ marškinėlius vilkėjęs vartininkas Abneris Targino vėl rungtyniaus Kauno komandoje. 26-erių metų brazilas artėjančiame sezone gins „Kauno Žalgirio“ komandos garbę.

Tiesiog Abneriu dažniausiai vadinamas ir salės futbole atpažįstamas vartų sargas buvo vienas pirmųjų legionierių iš Brazilijos Lietuvos čempionų komandoje.

Tuomet Lietuvoje rungtyniavęs futbolininkas buvo pagrindinis komandos vartininkas, o viduryje sezono išvyko į gimtosios šalies stipriausioje lygoje rungtyniavusį CAD „Poker“ iš Gvarapuavos.

Ten žaidėjas praleido dvejus metus, o vėliau dar rungtyniavo „Sao Jose dos Pinhais“ ir „Campo Mourao“ ekipose.

Kiek anksčiau klubas jau išsaugojo Tomą Bučmą, Luką Sendžiką, Deividą Reimarį, Ernestą Macenį ir Andrių Kaulinį, pasipildė puolėju Vitinho iš Brazilijos bei pristatė naują komandos vyr. trenerį Dentinho, o kartu su juo trenerių štabe dirbs dar 3 asmenys.

Dentinho asistentu bus klube jau ne pirmą sezoną dirbantis Edvinas Alimkinas. 29-erių metų lietuvis talkino ir ankstesniems klubo treneriams.

Komandos fiziniu pasirengimu taip pat rūpinsis užsienietis. Į Kauną atvyks brazilas Joao Batista Lopo De Queiroz Junior, anksčiau dirbęs gimtosios šalies klubuose.

Trenerių štabe bus ir už darbą su vartininkais atsakingas treneris. Klubo vartininkus ruoš „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijoje su jaunaisiais vartininkais taip pat dirbantis Andrius Krasinskas.