2021 rugpjūčio 18

Kaune lieka ir geriausias šalies salės futbolininkas

Dalintis Facebook

A Lyga

„Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda tarpsezoniu pasiekė dar vieną pergalę ir savo gretose artėjančiam sezonui išsaugojo geriausią Lietuvos salės futbolininką Justiną Zagurską.

Į klubą dabartinis „Kauno Žalgirio“ kapitonas atvyko dar 2017-ųjų metų sezone ir tik vieną sezoną praleido svetur. Žalgirietis kurį laiką žaidė Gruzijoje, kurioje tapo šios šalies čempionu.

2020-ųjų Lietuvos futbolo apdovanojimuose J.Zagurskas laimėjo pirmą kartą įsteigtą apdovanojimą, skirtą geriausiam metų salės futbolininkui.

„Dar vienas sezonas su „Kauno Žalgiriu“, nauji žaidėjai, naujas treneris ir nauji tikslai. Tikiuosi, kad viskas seksis sklandžiai ir mums visiems kartu pavyks pasiekti visus iškeltus tikslus“, – Žalgiris.lt sakė J.Zagurskas.

Šis žaidėjas yra ne tik „Kauno Žalgirio“ salės futbolo komandos, bet ir šalies nacionalinės salės futbolo rinktinės kapitonas.

Būtent su Lietuvos salės futbolo rinktine jau šį rudenį J.Zagurskas kovos FIFA Pasaulio salės futbolo čempionato finaliniame etape Lietuvoje, kurio finalas vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Kiek anksčiau klubas jau išsaugojo Tomą Bučmą, Luką Sendžiką, Deividą Reimarį, Ernestą Macenį ir Andrių Kaulinį, pasipildė puolėju Vitinho iš Brazilijos, pristatė naują komandos vyr. trenerį Dentinho, išsaugojo asistentą Edviną Alimkiną bei pasipildė fizinio rengimo treneriu Joao Batista Lopo De Queiroz Junioru bei vartininkų treneriu Andriumi Krasinsku.