2021 rugpjūčio 24

„Kauno Žalgirio“ futsal komandoje – liekantis A.Voskunovičius ir buvęs rinktinės narys

Dalintis Facebook

A Lyga

Artėjančio sezono kontūrus sparčiai dėliojantis „Kauno Žalgirio“ salės futbolo klubas savo sirgaliams pristato dar du kito sezono komandos futbolininkus.

Lietuvos čempionai savo gretose ir kitam sezonui išsaugojo vieną perspektyviausių Lietuvos salės futbolininkų Albertą Voskunovičių bei pasipildė buvusiu Lietuvos salės futbolo rinktinės nariu Pauliumi Smaryginu.

22-ejų A.Voskunovičius Kaune rungtyniauja nuo 2019-ųjų, o prieš tai rungtyniavo VDA ir „Vievio žiedo“ komandose, taip pat žaidė ir lauko futbolą.

Dalį praėjusio sezono futbolininkui teko praleisti dėl traumos, patirtos vilkint Lietuvos salės futbolo rinktinės marškinėlius. Su ta pačia rinktine Albertas šiuo metu ruošiasi jau netrukus startuosiančiam ir mūsų šalyje vyksiančiam FIFA Pasaulio salės futbolo čempionate.

Tuo metu 34-erių P.Smaryginui tai yra sugrįžimas ne tik į Kauno komandą, bet ir į Lietuvą. Prieš penkerius metu jis vilkėjo tuometinio Kauno „Vyčio-Zenito“ marškinėlius, o dar anksčiau žaidė Lietuvos salės futbolo čempionės Kauno „Nautaros“ gretose.

Pastaruoju metu lietuvis rungtyniavo Šiaurės Airijoje. Iš pradžių jis gynė Newry city AFC garbę, o paskutinė jo stotelė buvo lietuviškas FC „United Lt“ klubas.

2015-aisiais metais P.Smaryginas buvo kviečiamas ir Lietuvos salės futbolo rinktinę, su kuria varžėsi 2016 metų pasaulio čempionato atrankos turnyro kvalifikaciniame etape.