2021 rugsėjo 08

„Kauno Žalgiris“ užbaigė komplektacijos darbus dviem naujokais

Dalintis Facebook

A Lyga

Lietuvos salės futbolo čempionas „Kauno Žalgiris“ susitarė su dar dviem futbolininkais ir baigė artėjančio sezono komandos komplektacijos darbus. Vienu iš komandos naujokų tapo dar visai neseniai stipriausioje Brazilijos lygoje rungtyniavęs Bruninho.

Dar šiame sezone brazilas pajėgiausiame gimtosios savo šalies divizione vilkėjo Santo Andre „Intelli“ klubo marškinėlius. Kiek anksčiau jis taip pat rungtyniavo „Santos“, „Sao Paulo“, „Carlos Barbosa“ ir „Sao Jose“ ekipose.

„Man yra garbė prisijungti prie šio klubo ir apsivilkti šiuos marškinėlius. Esu laimingas ir nusiteikęs šiam iššūkiui. Noriu komandos sirgaliams padovanoti kuo daugiau trofėjų ir suteikti jiems džiaugsmo“, – Žalgiris.lt sakė Bruninho.

Prie komandos taip pat prisijungė ir 20-metis lietuvis Simas Gedžiūnas. kuris stipriausioje Lietuvos salės futbolo lygoje rungtyniavęs dar nėra.

„Simą pažįstu jau ilgą laiką, nuo tada, kai jis žaidė lauko futbolą Kauno komandose. Jis yra labai techniškas žaidėjas ir aš tikiu, kad jo charakteristika gali būti tinkama salės futbolui. Jam prireiks laiko, bet mes padarysime viską, kad jis kuo greičiau prisitaikytų. Pasikviesdami jį žiūrime į ateitį ir tikimės, kad turėsime dar vieną pajėgų lietuvį salės futbolininką“, – apie jauno lietuvio integraciją kalbėjo komandos sporto direktorius Guilherme Ferreira.

Ateinančiame sezone „Kauno Žalgirio“ klube rungtyniaus Justinas Zagurskas, Tomas Bučma, Lukas Sendžikas, Deividas Reimaris, Albertas Voskunovičius, Andrius Kaulinis, Paulius Smaryginas, Simas Gedžiūnas, Arthuras, Bruninho, Vitinho, Bolo, Maksymas Avetysianas, Abneris Targino ir Ernestas Macenis.

Komandą artėjančiame sezone treniruos brazilas Dentinho, jam talkins Edvinas Alimkinas, fiziniu žaidėjų parengimu rūpinsis Joao Batista Lopo De Queiroz Junioras, o vartininkų treneriu bus Andrius Krasinskas.

Nepaisant to, kad komandos komplektacija jau baigta, pasirengimo sezonui metu komandos peržiūroje dalyvaus dar keletas futbolininkų.