2020 lapkričio 24

Dešimties įvarčių trileryje – trečioji VIP pergalė bei pirmoji vieta turnyro lentelėje

Dalintis Facebook

A Lyga

Optibet futsal A lygos trečiojo turo rungtynėse Mažeikių VIP klubas 7:3 (4:1) nugalėjo „Panevėžys-Sportidus“ ekipą bei su devyniais taškais tapo vienvaldžiu lygos lyderiu. Dar vieną puikų pasirodymą surengė keturis įvarčius pelnęs rezultatyviausias lygos žaidėjas Edgaras Baranauskas.

Būtent šis VIP puolėjas atidarė rungtynių sąskaitą. Sužaidus beveik šešias minutes, Marius Butėnas po kampinio numetė kamuolį E.Baranauskui ir po šio tolimo ir galingo smūgio kamuolys atsidūrė vartų tinkle. Vos po šešiolikos sekundžių rezultatas tapo 1:1. Kaip ir mažeikiškiai, Panevėžio atstovai pasižymėjo po standartinės situacijos. Įvarčio autorius Arnas Borodinas.

Lygus rezultatas nesikeitė ilgai – beveik iki kėlinio pabaigos, kurią VIP sužaidė kone idealiai. Likus trims minutėms E.Baranauskas pasižymėjo iš aštaus kampo, o dar po pusantros minutės – Žilvinas Banys stipriu smūgiu padidino komandos persvarą.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir po pertraukos. Mažeikių komandai užteko vos šešiolikos sekundžių, kad E.Baranauskas įspūdingu smūgiu dar labiau užtvirtintų komandos persvarą. Vieną gražiausių sezono įvarčių pradėjo kurti VIP vartininkas Aurimas Žirgulis. Pastarasis ranka išmetė kamuolį E.Baranauskui ne itin patogiai, tačiau pastarajam ta nepatogi situacija nesutrukdė vienu lietimu nuginkluoti varžovų vartininko.

Įpusėjus kėliniui, „Panevėžys-Sportidus“ pasinaudojo varžovų klaida, pabėgo į ataką trys ir prieš du, galiausiai kamuolys pasiekė Titą Aukštuolį ir šis iš poros metrų pelnė antrąjį komandos įvartį. Vis tik, dviejų įvarčių skirtumas išsilaikė tik septynias sekundes. Ir vėl nugara į vartus kamuolį priėmęs E.Baranauskas lengvai įveikė tiek varžovo gynėjo, tiek vartininko barjerus.

Dar vienas įvartis krito likus žaisti kiek daugiau nei aštuonias minutes. Vėl gana lengvai nuo varžovų atsilaisvinęs Tomas Salamanavičius sušvelnino atsilikimą iki 3:5, o per likusį laiką dviem varžovų klaidomis pasižymėjo Dalius Keršis ir M.Butėnas.

Septyni įmušti įvarčiai per rungtynes – pakartotas šio sezono rekordas. Panevėžiečiams šis pralaimėjimas buvo antrasis iš eilės naujajame sezone.