2021 spalio 17

Futsal A lygos starte – lyderių pamokos naujokams

A Lyga

Sekmadienį startavo naujasis Lietuvos Futsal A lygos čempionatas ir buvo sužaistos ketverios rungtynės. Pergalingai naująjį sezoną pradėjo šalies čempionai „Kauno Žalgiris“, kurie pirmose rungtynėse 4:0 nugalėjo SFK „Panevėžį“.

Pergalę Kauno komandai atnešė naujieji komandos brazilai. Į priekį „Kauno Žalgiris“ įsiveržė po Tado Markevičiaus įvarčio į savus vartus, o prieš pat pertrauką Bolo puikiai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino persvarą.

Antrajame kėlinyje net du kartus pasižymėjo kitas brazilas Vitinho ir taip „Kauno Žalgiris“ šventė užtikrintą pergalę.

Sezono pradžioje nestrigo ir šalies vice-čempionai Jonavos „Vikingai“, kurie net 7:0 sutriuškino lygos debiutantus „Klaipėda City“. Pagrindiniu pergalės kalviu „Vikingų“ gretose buvo Genaras Samsonik, įmušęs net keturis įvarčius.

Futbolo legendomis pasipildžiusi Alytaus „Dainava“ taip pat sugebėjo laimėti pirmąsias sezono rungtynes. „Dainavai“ 6:2 pavyko įveikti „Radviliškio“ komandą.

„Dainvos“ gretose pirmąjį sezono įvartį pelnė Lietuvos U-21 rinktinės treneris Marius Stankevičius, o paskutinį akordą rungtynėse sugrojo Žydrūnas Karčemarskas.

Atkakliausios rungtynės vyko tarp Mažeikių VIP ir jungtinės Naujosios Akmenės bei Šiaulių miestų FK „Saulės kraštas“ komandos.

VIP šiose rungtynėse pirmieji pelnė įvartį po tikslaus Manto Rusio smūgio, bet gan greitai Tadas Labukas rezultatą išlygino, o antrajame kėlinyje Roman Lenskyi į priekį išvedė „Saulės kraštą“, kuris galiausiai ir laimėjo rezultatu 2:1.

Rezultatai:

„Kauno Žalgiris“ 4:0 SFK „Panevėžys“

11‘ [1 : 0] Tadas Markevičius (į savo vartus)

19’ [2 : 0] Bolo

23’ [3 : 0] Vitinho

32’ [4 : 0] Vitinho

DFK „Dainava“ 6:2 ŠSPC „Radviliškis“

10‘ [1 : 0] Marius Stankevičius

22’ [2 : 0] Kyrylo Silich

22‘ [2 : 1] Laurynas Bratkauskas

24’ [3 : 1] Mindaugas Strauka

28’ [4 : 1] Kyrylo Silich

34’ [5 : 1] Mindaugas Strauka

35’ [5 : 2] Nerijus Volkovas

39’ [6 : 2] Žydrūnas Karčemarskas

Jonavos „Vikingai“ 7:0 „Klaipėda City“

12‘ [1 : 0] Genaras Samsonik

15‘ [2 : 0] Jonas Ulberkis

27’ [3 : 0] Justas Adamas (į savo vartus)

34’ [4 : 0] Genaras Samsonik

37‘ [5 : 0] Genaras Samsonik

40’ [6 : 0] Genaras Samsonik

40’ [7 : 0] Paulius Osauskas

Mažeikių VIP 1 : 2 FK „Saulės kraštas“

8’ [1 : 0] Mantas Rusys

10’ [1 : 1] Tadas Labukas

28’ [1 : 2] Roman Lenskyi