2020 lapkričio 25

Futsal A lygoje „Dainava“ iškovojo pirmąją pergalę, „Akmenė“ laimėjo antrą kartą

Dalintis Facebook

A Lyga

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos dvejos trečiojo turo rungtynės. Šiame ture savo pirmąją pergalę iškovojo Alytaus „Dainava“, kuri 7:4 palaužė Gargždų „Pramogos“ ekipą.

Per pirmąją pimrojo kėlinio dalį komandos įvarčių neįmušė, bet antroji kėlinio dalis jau atnešė įvarčių lietų. Po Žydrūno Karčemarsko pedavimo Lukas Genevičius galingu smūgiu išvedė „Dainavą“ į priekį.

Priekyje Alytaus komanda buvo keturias minutes, kadangi rezultatą išlygino Erikas Vainoras, bet į tai „Dainava“ atsakė dar dvejais įvarčiais. Jau po minutės pasikartojo identiška situacija kaip ir pirmojo įvarčio metu, o L.Genevičius džiaugėsi dubliu. Tuo metu prieš pat kėlinio pabaigą varžovus užmigdęs Vytautas Lukša atidarė savo įvarčių sąskaitą šiose rungtynėse.

Tačiau galingai pirmąjį kėlinį užbaigusi „Dainava“, antrąjį kėlinį pradėjo tragiškai. Vos per tris minutes po įvartį įmušė Ernestas Razonas ir Aurimas Skurdelis, o „Dainavos“ turėta dvejų įvarčių persvara tiesiog ištirpo.

Visgi alytiškiai nepasidavė ir pakankamai greitai vėl atsidūrė pirmaujančios komandos rolėje. 27 minutę po Ž.Karčemarsko reido ir savalaikio perdavimo antrąjį įvartį pelnė V.Lukša. Po penkių minučių jau pats V.Lukša nepagailėjo perdavimo, o „hat-tricku“ džiaugtis galėjo L.Genevičius.

Po šio įvarčio Gargždų ekipa pradėjo žaisti penkiais aikštės žaidėjais, bet tokia situacija geriau pasinaudojo „Dainava“. Jiems pavyko perimti kamuolį, o jį iš daugiau nei pusės aikštės į tuščius vartus pasiuntė V.Lukša.

Nors po kelių minučių „Pramogos“ savo kiekybine persvara pasinaudojo ir penktą aikštės žaidėją išnaudojo sėkmingai, leisdama pasižymėti Valdui Pocevičiui, bet galiausiai viskas pasibaigė dar vienu prarastu kamuoliu ir pirmuoju Ž.Karčemarsko sezono įvarčiu, kurį jis taip pat pelnė iš toliau nei pusės aikštės.

Tuo metu kiek anksčiau Jonavos sporto arenoje įvyko rungtynės tarp „Akmenės“ ir Vilniaus „TurboTransfers“. Vilniečiai į šias rungtynes atvyko vos septyniese, o tai galiausiai lėmė „Akmenės“ pergalę rezultatu 6:1.

„TurboTransfers“ pirmajame kėlinyje dar laikėsi sėkmingai. Jie pirmi sukūrė kelis pavojingesnius epizodus, o „Akmenei“ rimtesnių progų leido sukurti jau tik kėlinio pabaigoje, bet visi smūgiai buvo atremti ir įvarčių iki pertraukos nebuvo.

Viskas kardinaliai pasikeitė po pertraukos. Evaldo Kugio, Adomo Mikos ir Gabrieliaus Domkaus tolimi šūviai per pirmąsias septynias antrojo kėlinio minutes leido „Akmenei“ greitai susikrauti užtikrintą persvarą.

35 minutę ją padidino varžovų vartininkui tarp kojų kamuolį pasiuntęs Edvinas Jasaitis ir nors kitos atakos metu Martynas Rumkis rezultatą sušvelnino, bet veteranų Tado Labuko ir Mariaus Šlutos įvarčiai galiausiai viską sustatė į vietas, „Akmenė“ džiaugėsi antrąja sezono pergale.

Rezultatai:

„Pramogos“ 4 : 7 „Dainava“

12‘ [0 : 1] Lukas Genevičius

16’ [1 : 1] Erikas Vainoras

17’ [1 : 2] Lukas Genevičius

20’ [1 : 3] Vytautas Lukša

21‘ [2 : 3] Ernestas Razonas

23‘ [3 : 3] Aurimas Skurdelis

27‘ [3 : 4] Vytautas Lukša

32’ [3 : 5] Lukas Genevičius

35’ [3 : 6] Vytautas Lukša

37’ [4 : 6] Valdas Pocevičius

39’ [4 : 7] Žydrūnas Karčemarskas

„Akmenė“ 6 : 1 „TurboTransfers“

23’ [1 : 0] Evaldas Kugys

23’ [2 : 0] Adomas Mika

27’ [3 : 0] Gabrielius Domkus

35’ [4 : 0] Edvinas Jasaitis

35’ [4 : 1] Martynas Rumkis

37’ [5 : 1] Tadas Labukas

40’ [6 : 1] Marius Šluta