2021 spalio 30

Be taškų lieka tik viena komanda

A Lyga

Lietuvos Futsal A lygoje šeštadienį prasidėjo trečiojo turo kovos. Dar nepasibaigus šiam turui tapo aišku, kad lygoje lieka vos viena komanda, kuri dar nėra iškovojusi taškų.

Šiandien buvo sužaistos trejos rungtynės, o vienose iš jų pirmąją sezono pergalę pasiekė ir pirmuosius taškus į savo sąskaitą įsirašė ŠSPC „Radviliškis“. Radviliškio ekipai pavyko rezultatu 5:3 įveikti FK „Saulės kraštą“.

Šios rungtynės prasidėjo labai aktyviai ir jau antrą minutę komandos apsikeitė įvarčiais. Įpusėjus kėliniui „Saulės krašto“ narys Kildras Kavaliukas pasiekė dublį, bet „Radviliškis“ dar iki kėlinio pabaigos rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje greitų įvarčių jau nebuvo, bet įpusėjus kėliniui jie jau pradėjo kristi. Nors „Saulės kraštui“ pirmajam pavyko įsiveržti į priekį, „Radviliškis“ į tai atsakė trimis tiksliais smūgiais per tris minutes. Tokia įspūdinga atkarpa ir atnešė komandai pirmąją pergalę.

Tuo metu be taškų vis dar lieka lygos naujokai „Klaipėda City“. Šįsyk klaipėdiečiai 1:4 nusileido Mažeikių VIP ekipai. Mažeikių ekipa visus savo įvarčius pelnė per pirmas dešimt rungtynių minučių, o „Klaipėda City“ gretose garbės įvartį antrajame kėlinyje įmušė Marius Papšys.

Trečiose šios dienos rungtynėse buvo užfiksuotos lygiosios. Vilniaus „TurboTransfers“ išvykoje sužaidė 3:3 su Alytaus „Dainava“, nors didžiąją rungtynių dalį žaidė mažumoje. Vilniečiai vienu metu netgi pirmavo šiose rungtynėse, bet „Dainavai“ pavyko bent dalinai išnaudoti kiekybinę persvarą, kurią jie patys prarado artėjant rungtynių pabaigai dėl jau jų stovykloje gautos raudonos kortelės.

Rezultatai:

ŠSPC „Radviliškis“ 5 : 3 FK „Saulės kraštas“

2’ [1 : 0] Nerijus Volkovas

2’ [1 : 1] Kildras Kavaliukas

13’ [1 : 2] Kildras Kavaliukas

18’ [2 : 2] Domantas Nebilevičius (iš 6 m.b.)

31’ [2 : 3] Roman Lenskyi

34’ [3 : 3] Deividas Dargužas

35’ [4 : 3] Marius Baziulis

37’ [5 : 3] Deividas Dargužas

„Dainava“ 3 : 3 „TurboTransfers“

12‘ [1 : 0] Audrius Maciulevičius

12’ Tomas Bielickas („TurboTransfers“) – raudona kortelė

21‘ [1 : 1] Aivaras Meškinis

27’ [1 : 2] Kęstutis Balčiūnas

30’ [2 : 2] Audrius Maciulevičius

37’ Martynas Matijoška („Dainava“) – raudona kortelė

38’ [3 : 2] Žydrūnas Karčemarskas

38’ [3 : 3] Aurimas Tamaliūnas

Mažeikių VIP 4 : 1 „Klaipėda City“

1’ [1 : 0] Marius Šluta

8’ [2 : 0] Rokas Gecevičius

9’ [3 : 0] Marius Šluta

10’ [4 : 0] Justas Adamas (į savus vartus)

34’ [4 : 1] Marius Papšys