2020 lapkričio 27

Optibet Futsal A lyga. Turo anonsas.

Dalintis Facebook

A Lyga

 

Ketvirtasis Optibet Futsal A lygos turas bus sužaistas šį savaitgalį. Dvejos rungtynės įvyks šeštadienį Jonavoje, o sekmadienį dar dvi akistatos įvyks Radviliškyje. Kai kurios komandos šiame ture sieks iškovoti pirmąsias pergales, o kitos – pratęsti pergalingas serijas. Plačiau apie būsimos turo rungtynes – skaitykite turo anonse.

 

DFK „Dainava“ – FC „TurboTransfers“ (2020-11-28, 15:00)

 

Pirmosios turo rungtynės bus sužaistos tarp Alytaus „Dainavos“ ir Vilniaus „TurboTransfers“. Pastaroji komanda kol kas turi tik tašką, o savaitės viduryje 1:6 nusileido „Akmenei“. Visgi į tas rungtynes „TurboTransfers“ susirinko negausiai, o prieš „Dainavą“ taip tikrai nebus.

 

Tuo metu „Dainava“ trečiadienį šventė pirmąją sezono pergalę ir 7:4 nugalėjo Gargždų „Pramogas“, o net trimis įvarčiais prie tos pergalės prisidėjo Vytautas Lukša, kuris ir pakomentavo būsimas rungtynes.

 

„Treneris dar ruošia analizę prieš būsimus varžovus. Bus susirinkimas ir, manau, gerai pasiruošime rungtynėms. Tikimės gražaus žaidimo ir geros kovos. Antrajame rate taip pat turėjome gerus šansus laimėti ar bent jau sužaisti lygiosiomis, bet prastai sužaidėme rungtynių pabaigą. Praėjusiame ture laimėjome pelnytai prieš praeitų metų prizininkus ir norime laimėti būsimas rungtynes“, – sakė V.Lukša.

 

V.Lukša jau užsitarnavo „Dainavos“ lyderio vardą ir tą puikiai supranta „TurboTransfers“ treneris Marijus Rimas, kuris šiam žaidėjui žada suteikti išskirtinį dėmesį.

 

Varžovų komandoje bus svarbu sulaikyti V.Lukšą, kuris yra didžiausia grėsmė jų atakoje. Praėjusių savo rungtynių rimtai nevertiname, didžioji mūsų žaidėjų dalis dirba vaikų treneriais ir jiems ketvirtą valandą darbas tik prasideda, o mes tokiu metu jau buvome išvažiavę į rungtynes. Galime pasidžiaugti tik tuo, kad bent jau turėjome keitimų“, – apie būsimas ir praėjusias rungtynes komentavo M.Rimas.

 

Gargždų „Pramogos“ – Jonavos „Vikingai“ (2020-11-28, 17:15)


Po pralaimėjimo „Dainavai“ atsigauti sieks Gargždų „Pramogos“, bet jų lauks labai stiprus varžovas – abi pergales iškovojusi Jonavos „Vikingų“ komanda.

 

„Pramogų“ garbę ginantis Tomas Tamošauskas supranta, kad žaisti prieš „Vikingus“ tikrai nebus lengva, tačiau jis tikisi, kad kol kas abu kartus pralaimėjusi Gargždų komanda pirmąsias išvadas padarys būtent prieš Jonavos ekipą.

 

„Varžovai šiais metais surinko labai stiprią komandą, išsaugojo komandos branduolį ir pasipildė žinomais vardais Lietuvoje, turi išreikštus lyderius, kuriems ir skirsime ypač didžiulį dėmesį rungtynėse. Analizavome keletą jų rungtynių tai matosi tendencingi dalykai, kurie nuolat kartojasi – tai pozicinės atakos ir standartinės situacijos. Po mūsų pralaimėjimo „Dainavai“ yra daug problemų, kas liečia mūsų komunikaciją aikštėje ir tarpusavio supratimą, bet turime laiko visą tai ištaisyti, nes dar laukia labai daug rungtynių. Tikiuosi pirmus problemos sprendimus pamatysime šeštadienį Jonavoje“, – pakomentavo T.Tamošauskas.

 

Žaidžiantysis „Vikingų“ treneris Jurijus Jeremejevas žino, ko gali tikėtis iš „Pramogų“ ir apie būsimus varžovus atsiliepė tikrai gražiai.

 

„Mes jau analizavome jų žaidimą, bet manau, kad tas pirmų turų vaizdas labai jau apgaulingas. Aš nepaprastai gerbiu Gargždų komandą už šio miesto futbolo tradicijas ir už jų vieningą kolektyvą. Taip, jie pralaimėjo dvi pirmąsias rungtynes, tačiau jie, mano manymu, išlieka komanda, kuri kovos už prizines vietas. Jie turi puikų trenerių duetą ir daug pajėgių žaidėjų savo sudėtyje“, - apie laukiančią akistatą kalbėjo J.Jeremejevas.

 

„Dėl praėjusio turo: mes turime geriau išnaudoti susikurtas progas, mes turime galimybių, tačiau jų nerealizuojame. Mes turime būti labiau šaltakraujiški ir nubausti priešininkus už jų klaidas, mums tai kol kas sunkiai pavyksta. Kas liečia gynybą, aš labai džiaugiuosi, kad pavyko išlaikyti vartus sausus. Neleidome „Radviliškiui“ sukurti pavojingų momentų prie mūsų vartų“, – užbaigė J.Jeremejev.

 

„Panevėžys-Sportidus“ – „Akmenė“ (2020-11-29, 14:00)

 

Sekmadienį pirmosios rungtynės Radviliškyje bus sužaistos tarp „Panevėžio-Sportidus“ ir „Akmenės“ ekipų. Pastaroji komanda turi 6 taškus, o Panevėžio ekipa – 0. Visgi, „Sportidus“ tikrai nėra lengvas varžovas ir abejose savo dvikovose suteikė varžovams nemažai vargo.

 

To vargo tikisi ir „Akmenės“ treneris Mandinho. Brazilas lengvų rungtynių nesitiki, bet tikisi, kad jo komanda toliau tobulės. Tą tobulėjimą buvo galima išvysti ir praėjusiame ture prieš „TurboTransfers“, kuomet „Akmenė“ laimėjo 6:1.

 

„Mums visada reikia tobulėti ir progresuoti – tą darysime ir toliau. Mačiau būsimų varžovų rungtynes, jie tikrai yra pavojingi ir mums rimtas iššūkis. Apskritai, šiais metais lyga yra labai konkurencinga ir lengvų rungtynių čia nebus“, – sakė Mandinho.

 

ŠSPC „Radviliškis“ – Mažeikių VIP (2020-11-29, 16:15)

 

Namuose žaisiantis „Radviliškis“ sužais tik antrąsias savo sezono rungtynes. Dvejos rungtynės buvo atidėtos dėl COVID-19 situacijos, tad kol kas labai sunku įvertinti lygos naujokų žaidimą.

 

Visgi prieš „Vikingus“ jie priešinosi pakankamai gerai, o šįkart jiems teks kovoti prieš lygos lyderius Mažeikių VIP, kurie laimėjo visas tris sezono rungtynes. Daugiausiai įvarčių prie VIP pergalių pridėjo puolėjas Edgaras Baranauskas, kuris, mano, kad komanda gali pademonstruoti ir dar geresnį žaidimą.

 

„Dar nepasakyčiau, kad komanda „ant bangos“ – dar žaidimas nėra toks, kokio norėtume, o labiausiai neramina tai, kad tikrai trūksta koncentracijos. Puolime viskas gerai, progų susikuriame daug ir komandoje nuotaikos geros. Potencialo tikrai dar turime – keli pagrindiniai žaidėjai yra traumuoti, nežaidžiame pilnos sudėties, o traumas išsigydę žaidėjai mums labai padėtų“, – sakė E.Baranauskas, rezultatyviausias Futsal A lygos žaidėjas (9 įvarčiai).

 

Nors apie būsimus varžovus E.Baranauskas daug nežino, tačiau pažįstamų veidų jis ten turi ir nesitiki lengvos kovos.

 

„Apie „Radviliškį“ daug nežinau, žinau tik tai, kad čia yra daug pažįstamų veidų. Norint juos įveikti, reikės įmušti daugiau nei jie, tą ir bandysime padaryti, nes norime pratęsti pergalių seriją“, – akcentavo VIP puolėjas.