2020 lapkričio 28

Pirmieji „Vikingų“ prarasti taškai ir antroji „Dainavos“ pergalė

Dalintis Facebook

A Lyga

 

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje šeštadienį buvo sužaistos dvejos ketvirtojo turo rungtynės. Šiame ture pirmuosius taškus prarado Jonavos „Vikingai“, kurie sužaidė lygiosiomis 2:2 su Gargždų „Pramogos“ komanda, o jai tai buvo tik pirmasis sezono taškas.

 

„Vikingų“ žaidžiantysis treneris Jurijus Jeremejevas iškart parodė komandai pavyzdį ir jau pirmą minutę pelnė įvartį. Visgi jo treniruojami žaidėjai to pavyzdžio nesilaikė, o „Pramogos“ rezultatą išlygino jau po penkių minučių – įvartį įmušė Ernestas Razonas.

 

Po įvarčiais nusėtos rungtynių pradžios, kranelis buvo užsuktas, o komandos per likusią kėlinio dalį savų šansų įvarčiais paversti nepavyko.

 

Antrojo kėlinio pradžioje tur įvarčių taip pat nebuvo, bet įpusėjus kėliniui, Marius Papšys išvedė Gargždų komandą į priekį.

 

„Gargždai“ šios persvaros bandė laikytis, tačiau viską apvertė pražanga ir paskirtas 6 metrų baudinys. Jo realizuoti stojo prie „Vikingų“ prisijungęs Arsenij Buinickij, kuris tai padarė sėkmingai.

 

Per likusį rungtynių laiką daugiau niekam įvarčių įmušti nepavyko ir komandos turėjo pasidalinti po tašką.

 

Tuo metu kiek anksčiau įvykusiose rungtynėse antrąją sezono pergalę (antrąją iš eilės) iškovojo Alytaus DFK „Dainava“. Alytiškiai 7:3 nugalėjo Vilniaus „TurboTransfers“.

 

Nors galutinis rungtynių rezultatas sako, kad intrigos nebuvo, tačiau viskas buvo priešingai. Abi komandos rungtynių pradžioje apsikeitė po įvartį, o „TurboTransfers“ į pertrauką išėjo net pirmaudami – 2:1.

 

Tačiau antrojo kėlinio pradžioje įmuštas Tito Vitukyno dublis, tarp kurio įsiterpė ir Luko Genevičiaus įvartis, situaciją pakeitė kardinaliai ir „Dainava“ jau pirmavo 4:2.

 

34 minutę Aurimas Tamaliūnas realizavo baudinį ir varžovų persvarą sumažino, bet „Dainava“ puikiai pasinaudojo tuo, kad varžovai bandė žaisti su penkiais aikštės žaidėjais ir visas jų viltis iškovoti bent tašką sugriovė.

 

Per paskutines tris minutes Vytautas Lukša pelnė dublį, o pergalę galiausiai įtvirtino Alanas Marčiukaitis, padėjęs „Dainavai“ įsirašyti dar tris taškus.

 

Rezultatai:

 

Gargždų „Pramogos“ 2 : 2 Jonavos „Vikingai“

 

1‘ [0 : 1] Juri Jeremejev

 

6‘ [1 : 1] Ernestas Razonas

 

29‘ [2 : 1] Marius Papšys

 

35’ [2 : 2] Arsenij Buinickij (iš 6 m. b.)

 

 

DFK „Dainava“ 7 : 3 „TurboTransfers“

 

2’ [0 : 1] Edvinas Mučinis

 

2’ [1 : 1] Sahib Mammadov

 

13’ [1 : 2] Gajus Kulbis

 

23’ [2 : 2] Titas Vitukynas

 

26’ [3 : 2] Lukas Genevičius

 

28’ [4 : 2] Titas Vitukynas

 

34’ [4 : 3] Aurimas Tamaliūnas (iš 10 m. b.)

 

37’ [5 : 3] Vytautas Lukša

 

38’ [6 : 3] Vytautas Lukša

 

39’ [7 : 3] Alanas Marčiukaitis