2021 lapkričio 20

Nukraujavę „Vikingai“ laimėjo Radviliškyje

A Lyga

Lietuvos Futsal A lygoje šeštadienį startavo 7-ojo turo kovos. Šiandien buvo sužaistos vienintelės rungtynės, kurios vyko Radviliškyje, o jose vietos ŠSPC „Radviliškis“ priėmė be trijų Lietuvos rinktinės žaidėjų žaidusius Jonavos „Vikingus“, bet jiems nepasipriešino ir pralaimėjo rezultatu 2:4.

„Vikingams“ pavyko puikiai pradėti rungtynes, o ryškiausiai žibėjo Gytis Vasylius, kuris per pirmas penkias minutes pelnė du įvarčius.

Nors 7 minutę Marius Baziulis sušvelnino rezultatą, bet vos po keturių minučių „Vikingai“ vėl pirmavo dvejų įvarčių skirtumu - šį skirtumą atstatė Marius Ganusauskas.

Daugiau kartų komandos iki pertraukos nepasižymėjo, o antrajame kėlinyje tai darė tik vienas žaidėjas – minėtasis M.Ganusauskas. Tiesa, jis įvartį įmušė ne tik į varžovų, bet ir į savo vartus.

Visgi, tai „Vikingams“ nesutrukdė galiausiai ir laimėti tuo pačiu dvejų įvarčių skirtumu ir iškovoti penktąją sezono pergalę.

Rezultatas:

ŠSPC „Radviliškis“ 2 : 4 Jonavos „Vikingai“

2’ [0 : 1] Gytis Vasylius

5’ [0 : 2] Gytis Vasylius

7’ [1 : 2] Marius Baziulis

11’ [1 : 3] Marius Ganusauskas

26’ [1 : 4] Marius Ganusauskas

29’ [2 : 4] Marius Ganusauskas (į savo vartus)