2021 lapkričio 27

VIP sutriuškino „Dainavą“, „Pramogos“ įveikė „Radviliškį“

Dalintis Facebook

A Lyga

Lietuvos Futsal A lygoje šeštadienį prasidėjo aštuntojo turo akistatos. Šiandien buvo sužaistos dvejos rungtynės, o didžiausią pergalę iškovoti pavyko Mažeikių VIP ekipai. Po keturių pralaimėjimų iš eilės į pergalių kelią VIP sugrįžo net 9:3 įveikdami Alytaus „Dainavą“.

Rungtynės VIP ekipai prasidėjo ne itin gerai. Antrą minutę į savo vartus įsimušė Pavelas Smolkovas ir taip „Dainava“ atsidūrė priekyje.

Tačiau ilgai alytiškiai nepirmavo. Po dešimties minučių Rokas Gecevičius pelnė net du įvarčius, tad ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį VIP naudai.

Artėjant kėlinio pabaigai R.Gecevičius pelnė ir trečią savo įvartį, o prieš tai dar vieną įvartį VIP ekipai pridėjo Andrius Kondratovič, tad Mažeikių komanda įgavo apčiuopiamą persvarą.

Visgi, per paskutinę kėlinio minutę sužibėjo „Dainavos“ narys Žydrūnas Karčemarskas. Jis pelnė net tris įvarčius, bet vieną – į savo vartus. Rezultatas tapo 5:3 VIP naudai, o rungtynių intriga persikėlė į antrąjį kėlinį.

Intrigos tikėjosi ir fanai, tačiau viską pakeitė jau 24 minutę gauta Arijaus Bražinsko raudona kortelė, po kurios „Dainava“ liko mažumoje.

Tuo VIP pasinaudojo idealiai – per dešimties minučių periodą įmušė net keturis įvarčius. Po du kartus pasižymėjo Vilius Butkus ir R.Gecevičius, kuris apskritai pasižymėjo net penkis kartus.

Šios varžovų persvaros „Dainava“ panaikinti jau nesugebėjo ir patyrė skaudų pralaimėjimą.

Tuo metu Gargžduose pergalę šventė vietos „Pramogų“ ekipa. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 3:1 palaužė ŠSPC „Radviliškį“.

Šių rungtynių pradžia buvo panaši, kaip ir kitų - svečiai pirmi įsiveržė į priekį. „Radviliškiui“ pirmąjį įvartį pelnė Agnius Juozapaitis, pasižymėjęs 4 minutę.

Donatas Surblys po mažiau nei dešimties minučių atstatė „status quo“, o toks rezultatas išliko iki pat pertraukos.

Po jos įvarčius jau mušė tik „Pramogos“. Įpusėjus kėliniui vos per kelias minutes po kartą tiksliai smūgiavo Valdas Pocevičius ir Tomas Tamošauskas, o greitai suduoti du smūgiai „Radviliškiui“ buvo mirtini.

Rezultatai:

Gargždų „Pramogos“ 3 : 1 ŠSPC „Radviliškis“

4’ [0 : 1] Agnius Juozapaitis

13’ [1 : 1] Donatas Surblys

28’ [2 : 1] Valdas Pocevičius

29’ [3 : 1] Tomas Tamošauskas

Mažeikių VIP 9 : 3 „Dainava“

2’ [0 : 1] Pavelas Smolkovas (į savus vartus)

13’ [1 : 1] Rokas Gecevičius

13’ [2 : 1] Rokas Gecevičius

17’ [3 : 1] Andrius Kondratovič

19’ [4 : 1] Rokas Gecevičius

20’ [4 : 2] Žydrūnas Karčemarskas

20’ [5 : 2] Žydrūnas Karčemarskas (į savus vartus)

20’ [5 : 3] Žydrūnas Karčemarskas

24’ Arijus Bražinskas („Dainava“) – raudona kortelė

26’ [6 : 3] Rokas Gecevičius

29’[7 : 3] Vilius Butkus

35’[8 : 3] Rokas Gecevičius

36’ [9 : 3] Vilius Butkus