2020 lapkričio 29

E.Baranauskas atvedė VIP į dar vieną pergalę, „Panevėžys-Sportidus“ įspūdingu stiliumi laimėjo pirmą kartą

Dalintis Facebook

A Lyga

Optibet Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaisti likę du ketvirtojo turo susitikimai. Šiame ture savo pergalių seriją pratęsė Mažeikių VIP ekipa, išlaikiusi lyderio poziciją, o „Panevėžys-Sportidus“ šventė pirmąją sezono pergalę.

„Panevėžys-Sportidus“ iškovojo įspūdingą pergalę prieš „Akmenę“ ir ją nugalėjo rezultatu 6:5. Beveik visą laiką Panevėžio komanda vijosi varžovus ir galiausiai padarė ne tik tai, bet ir juos aplenkė.

„Sportidus“ komanda šiose rungtynėse pirmoji įsiveržė į priekį ir tai padarė 3 minutę, kuomet pasižymėjo Mantas Adomėnas. Tačiau ilgai Panevėžio ekipa nepirmavo, nes po šešių minučių Donatas Morkis rezultatą išlygino, o po penkių minučių „Akmenės“ ekipą į priekį išvedė Edvinas Jasaitis.

Panevėžio komanda sugebėjo labai greitai atstatyti „status-quo“, dėka Simono Juškos įvarčio, bet po dvejų minučių įvartį pelnė Tadas Labukas ir „Akmenė“ vėl pirmavo. Tą persvarą jie galėjo padidinti prieš pat kėlinio pabaigą, bet neįmušė paskirto baudinio.

Tą persvarą „Akmenė“ visgi padidino įpusėjus antrajame kėliniui, pasižymėjus Gabrieliui Domkui. Po kelių minučių antrą įvartį pelnė Tadas Labukas, tačiau „Akmenė“ už trijų įvarčių persvaros neužsikabino, o „Panevėžys-Sportidus“ fantastiškai sužaidė rungtynių pabaigą.

Lyderio vaidmenį perėmė Arnas Borodinas, kuris įmušė net tris įvarčius ir išlygino rezultatą. Galiausiai Mantas Adomėnas paskutinę minutę pelnė pergalingą rungtynių įvartį ir atnešė Panevėžio komandai pirmąją sezono pergalę.

Kitose rungtynėse ketvirtą kartą iš eilės laimėjo Mažeikių VIP ekipa, kuri 5:3 nugalėjo ŠSPC „Radviliškio“ komandą. VIP gretose ir toliau įvarčiais varžovus baudė Edgaras Baranauskas, pasižymėjęs net tris kartus. Du įvarčius puolėjas pelnė pirmajame kėlinyje, o antrajame pridėjo dar vieną.

Po pirmojo kėlinio VIP dar pirmavo tik 3:2, tačiau antrajame kėlinyje tą persvarą padidino. Prie to prisidėjo ir tai, kad „Radviliškis“ neįmušė šešių metrų baudinio, o 37 minutę liko žaisti mažumoje – raudoną kortelę gavo Vaidas Garšvinskas.

Neilgai trukus po šio epizodo pasižymėjo VIP puolėjas Tadas Markevičius ir nors dar „Radviliškio“ komandoje įvartį pelnė Justas Gulbinas, tačiau tai pergalės iš komandos neatėmė ir ji su 12 taškų įsitaisė pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Rezultatai:

„Panevėžys-Sportidus“ 6 : 5 „Akmenė“

3’ [1 : 0] Mantas Adomėnas

9‘ [1 : 1] Donatas Morkis

14’ [1 : 2] Edvinas Jasaitis

15’ [2 : 2] Simonas Juška

17’ [2 : 3] Tadas Labukas

29’ [2 : 4] Gabrielius Domkus

32’ [2 : 5] Tadas Labukas

34’ [3 : 5] Arnas Borodinas

38’ [4 : 5] Arnas Borodinas

39’ [5 : 5] Arnas Borodinas

40’ [6 : 5] Mantas Adomėnas

ŠSPC „Radviliškis“ 3 : 5 Mažeikių VIP

9‘ [1 : 0] Donatas Paulauskas

9’ [1 : 1] Edgaras Baranauskas

13’ [1 : 2] Edgaras Baranauskas

14’ [2 : 2] Justas Gulbinas

19’ [2 : 3] Dalius Keršis

21‘ [2 : 4] Edgaras Baranauskas

37‘ Vaidas Garšvinskas („Radviliškis“) – raudona kortelė

39’ [2 : 5] Tadas Markevičius

40’ [3 : 5] Justas Gulbinas