2021 gruodžio 04

„Pramogos“ sužaidė geriausias sezono rungtynes, „Vikingai“ triumfavo Vilniuje

Dalintis Facebook

A Lyga

Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje prasidėjo 9-ojo turo kovos. Šią popietę buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose užtikrintas pergales šventė svečiai.

Gargždų „Pramogos“ Šiauliuose susirėmė su FK „Saulės krašto“ komandą ir nors aikštės šeimininkai pirmi pelnė įvartį, tačiau „Pramogos“ sužaidė fantastiškas rungtynes ir iškovojo pergalę rezultatu 7:1.

„Saulės kraštas“ pirmavo nuo trečios minutės, kuomet pasižymėjo Darius Jankauskas, bet per mažiau nei dešimt minučių Valdas Pocevičius įmušė du įvarčius ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai.

„Pramogoms“ dar geriau sekėsi antrajame kėlinyje. Aurimas Skurdelis per pirmas kelias minutes pelnė dublį, o komandos kapitonas V.Pocevičius net neįpusėjus antrajam kėliniui į savo asmeninę sąskaitą įsirašė „hat-tricką“.

Puikų savo pasirodymą „Pramogos“ užbaigė Justo Vainikaičio ir Deivido Lukošiaus įvarčiais bei trimis taškais savo kišenėje.

Kitose rungtynėse Jonavos „Vikingai“ atvyko į sostinę ir čia 5:2 nugalėjo „TurboTransfers“, kuriems visą situaciją apsunkino dar pirmajame kėlinyje gauta raudona kortelė.

Sužaidus kiek daugiau nei kėlinį komandos apsikeitė įvarčiais, bet 16 minutę įvyko lemtingas lūžis – Tomas Bielickas gavo raudona kortelę ir nors „Vikingai“ neįmušė paskirto baudinio, tačiau antrajame kėlinyje įrodė savo persvarą.

Įvarčius mušė Julius Aleksandravičius, Gytis Vasylius ir dublį pridėjęs Jonas Ulberkis, o šeimininkų gretose prieš pat finalinį švilpuką dar vieną garbės įvartį įmušė Aurimas Tamaliūnas.

Rezultatai:

„TurboTransfers“ 2 : 5 Jonavos „Vikingai“

12’ [0 : 1] Gytis Vasylius

13’ [1 : 1] Kęstutis Balčiūnas

16’ Tomas Bielickas („TurboTransfers“) – raudona kortelė

26‘ [1 : 2] Julius Aleksandravičius

31’ [1 : 3] Gytis Vasylius

39’ [1 : 4] Jonas Ulberkis

40’ [1 : 5] Jonas Ulberkis

40’ [2 : 5] Aurimas Tamaliūnas

FK „Saulės kraštas“ 1 : 7 Gargždų „Pramogos“

3’ [1 : 0] Darius Jankauskas

8’ [1 : 1] Valdas Pocevičius

12’ [1 : 2] Valdas Pocevičius

21’ [1 : 3] Aurimas Skurdelis

22’ [1 : 4] Aurimas Skurdelis

29’ [1 : 5] Valdas Pocevičius

35’ [1 : 6] Justas Vainikaitis

40’ [1 : 7] Deividas Lukošius