2021 gruodžio 05

Lyderiai nepasigailėjo autsaiderių

A Lyga

Sekmadienį Futsal A lygoje buvo užbaigtas pirmasis ratas – sužaistas 9-asis turas. Jame ir toliau pergalingai žaidė „Kauno Žalgirio“ ekipa. Šalies čempionai iškovojo aštuntą pergalę iš tiek pat galimų, o šįkart Klaipėdoje net 8:0 sutriuškino vietos „Klaipėda City“ ekipą.

Kauniečiai vadžias į savo rankas paėmė nuo pirmų minučių, o kiekviename kėlinyje jie įmušė po keturis įvarčius.

Pirmajame kėlinyje įvarčius mušė Isamelis De Oliveira, Albertas Voskunovičius, Arthuras ir Lukas Sendžikas.

Antrajame kėlinyje dar vieną įvartį pridėjo Ismaelis, o net du įvarčius pelnė ir „hat-tricką“ į savo sąskaitą įsirašė L.Sendžikas.

Paskutinį tašką šiame mače padėjo Tomas Bučma, pasižymėjęs 40 rungtynių minutę. Reikia paminėti, kad prieš šį įvartį „Kauno Žalgiris“ neįmušė paskirto baudinio.

Tuo metu kiek anksčiau susikovė turnyrinės lentelės kaimynai – ŠSCP „Radviliškis“ ir Mažeikių VIP. Išvykoje žaidę mažeikiečiai laimėjo rezultatu 3:0 ir pakilo turnyrinėje lentelėje į šeštą vietą.

VIP ekipai pavyko puikiai pradėjo rungtynes. Jau šeštą minutę juos į priekį išvedė Arsenij Buinickij, o po kelių minučių šeimininkų komanda dar įsimušė į savo vartus.

„Radviliškis“ dar pirmajame kėlinyje galėjo sušvelninti rezultatą, bet neįmušė baudinio. Savo šansais jie nepasinaudojo ir antrajame kėlinyje, o VIP galiausiai „uždarė“ rungtynes, paskutinę minutę įmušdami trečiąjį rungtynių įvartį. Jo autoriumi tapo Viktor Bartosevič.

Rezultatai:

FC „Klaipėda City“ 0 : 8 „Kauno Žalgiris“

4’ [0 : 1] Ismael De Oliveira Candido

11’[0 : 2] Albert Voskunovič

15‘ [0 : 3] Arthur Alves Cardoso

17’ [0 : 4] Lukas Sendžikas

26‘ [0 : 5] Ismael De Oliveira Candido

28’ [0 : 6] Lukas Sendžikas

28’ [0 : 7] Lukas Sendžikas

40’ [0 : 8] Tomas Bučma

ŠSCP „Radviliškis“ 0 : 3 Mažeikių VIP

6’ [0 : 1] Arsenij Buinickij

8’ [0 : 2] Karolis Kazokaitis (į savo vartus)

40’ [0 : 3] Viktor Bartosevič