2020 gruodžio 02

Dėl COVID-19 atšauktos abejos trečiadienio futsal A lygos rungtynės

Dalintis Facebook

A Lyga

Šį vakarą turėjusios įvykti dvejos Optibet futsal A lygos rungtynės tarp Jonavos „Vikingų“ ir Kauno „Vyčio“ bei „Gargždų pramogų“ ir ŠPSC „Radviliškio“ neįvyks dėl to, kad Jonavos ir Radviliškio komandų atstovams nustatyti teigiami COVID-19 testai.

„Turime susitaikyti su realybe ir laukti geresnių laikų. Šiuo metu planavimo procesas yra labai sudėtingas, bet puikiai suprantame, kad tokioje situacijoje esame ne vieni. Deja, bet turime ir daugiau komandų, kuriose yra užsikrėtusių asmenų. Šia informacija dalinamės su klubais, bei asmenimis dalyvavusiais treniruočių ar rungtynių procese.

Labai svarbu suvokti, kad situacija yra rimta ir kiekvienas turime būti atsakingas už savo veiksmus, pasireiškus menkiausiems peršalimo simptomams ar pakilus temperatūrai, asmuo neturėtų kelti pavojaus aplinkiniams ir nedalyvauti nei treniruotėse, nei rungtynėse, stengtis nekontaktuoti su kitais asmenimis ir likti namuose.

Apie tai informuoti komandos vadovus, o pastarieji informuoti mus. Jei situacija negerės, neatmetame galimybės stabdyti čempionatą, nes šiandien svarbiausia yra sveikata, o ne lenktynės su pandemija“ - sakė Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos direktorius Vytenis Kazlauskas.

Dėl nuolatinės įvairių komandų izoliacijos bei „Vyčio“ dalyvavimo UEFA futsal Čempionų lygoje, kol kas tik keturios komandos yra sužaidusios visuose keturiuose turuose. Čempionate pirmauja visus keturis kartus laimėjęs Mažeikių VIP klubas.