2022 sausio 30

Futsal LFF taurėje – sunki „Pramogų“ pergalė Jurbarke

Futsal LFF taurė

Šį savaitgalį buvo sužaisti du Lietuvos LFF Futsal taurės aštuntfinalio susitikimai bei paaiškėjo dar du ketvirtfinalio dalyviai. Vienais iš jų po sunkios kovos tapo Gargždų „Pramogos“, kurie turėjo vargo Jurbarke ir vietos „Imsrės“ ekipą nugalėjo rezultatu 4:3.

Dvejus metus iš eilės Lietuvos mažojo futbolo čempionate bronzos medaliais pasidabinę „Imsrės“ vyrai savoje aikštėje iškart kibo Futsal A lygos klubui į atlapus ir sugebėjo pirmieji pasižymėti. Tai įpusėjus kėliniui padarė komandos kapitonas Laurynas Danielius.

Jau po minutės „Imsrė“ pelnė dar vieną įvartį, bet tą patį padarė ir varžovai. „Pramogų“ ekipoje tiksliai smūgiavo Algimantas Bačanskis, o „Imsrės“ komandoje prieš tai dar spėjo pasižymėjo Arnas Levonauskas.

Jurbarko komanda dar turėjo vieno įvarčio persvarą, bet ją prieš pertrauką galutinai panaikino Donatas Surblys.

Antrąjį kėlinį „Imsrė“ pradėjo dar vienu Lauryno Danieliaus įvarčiu, bet po to komandai pradėjo stigti jėgų, o ypač tada, kai „Pramogos“ pradėjo žaisti penkiais aikštės žaidėjais.

Toks žaidimas „Pramogoms“ davė vaisių ir Egidijus Dusevičius įmušė du įvarčius bei rungtynių iniciatyvą perdavė savo komandai.

„Pramogos“ greitai tapo pirmaujančių vaidmenyje ir tą vaidmenį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, nors „Imsrė“ dar bandė kabintis ir pateikti staigmeną, bet „Pramogos“ savo persvarą išlaikė ir tai jiems atvėrė kelią į taurės ketvirtfinalį.

Tuo tarpu penktadienį buvo sužaistos dar vienerios taurės rungtynės, bet ten Mažeikių VIP turėjo mažiau vargo nei „Pramogos“. VIP išvykoje susitiko su FK „Aleksotas“ komanda ir ją nugalėjo rezultatu 3:0.

„Aleksotas“ dėl raudonos kortelės šias rungtynes užbaigė ne pilnos sudėties, o VIP galėjo iškovoti ir didesnę pergalę, bet neįmušė dešimties metrų baudinio.

Rezultatai:

Jurbarko „Imsrė“ 3 : 4 Gargžų „Pramogos“

10’ [1 : 0 ] Laurynas Danielius

11’ [2 : 0] Arnas Levonauskas

11’ [2 : 1] Algimantas Bačanskis

17’ [2 : 2] Donatas Surblys

25‘ [3 : 2] Laurynas Danielius

27’ [2 : 4] Egidijus Dusevičius

29’ [3 : 4] Egidijus Dusevičius

FK „Aleksotas“ 0 : 3 Mažeikių VIP

22’ [0 : 1] Vilius Butkus

28’ [0 : 2] Andrius Kondratovič

38’ [0 : 3] Dalius Keršis

39’ Audrius Markevičius („Aleksotas“) – raudona kortelė