2020 gruodžio 05

„Vytis“ užtikrintai įveikė „Akmenę“, FA „Šiauliai“ laimėjo pirmą kartą

A Lyga

Šeštadienį Optibet Futsal A lygoje buvo sužaisti kelios atidėtų turų rungtynės, o jose pergalės šventė po pertraukos į Lietuvos čempionatą sugrįžusios komandos.

Lietuvos čempionai Kauno Vytis, kuris Futsal A lygos rungtynes praleido dėl UEFA Futsal Čempionų lygos rungtynių, į Lietuvos pirmenybes sugrįžo pergalingai ir 5:0 nugalėjo „Akmenę“.

„Vytis“ nuo pirmų minučių dominavo aikštėje, bet pirmųjų savo progų įvarčiais nepavertė. Visgi labai ilgai laukti tų įvarčių nereikėjo. 7 minutę kauniečiai įsiveržė į priekį, kuomet po Artūro Juchno perdavimo įvartį iš arti pelnė Lukas Sendžikas.

Po dvejų minučių „Vytis“ pelnė antrąjį įvartį. Šįkart Deividas Reimaris atliko gražų smūgį kulnu ir pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Tai buvo vieninteliai įvarčiai pirmajame kėlinyje, o savo įvarčių šou Kauno komanda pratęsė po pertraukos.

Sužaidus penkias antrojo kėlinio minutes, „Vytis“ surengė greitą išpuolį, po kurio kamuolys nukrito ukrainiečiui Kostiantynui Bondarenko, kuris galingu smūgiu dar kartą pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Įpusėjus kėliniui savo įvartį įmušė ir Justinas Zagurskas. „Vyčio“ kapitonas sužaidė gražia kombinacija su komandos draugu ir vienu lietimu pelnė ketvirtąjį komandos įvartį.

„Vyčio“ pergalę galiausiai įtvirtino D.Reimaris. Paskutinę rungtynių minutę jis galingu šūviu pasiekė dublį ir galėjo džiaugtis užtikrinta pergale su visa komanda.

Tuo metu kiek anksčiau vykusiose rungtynėse dėl teigiamų koronaviruso atvejų po ilgos pertraukos žaidę FA „Šiauliai“ į aikštelę sugrįžo pergalingai ir 3:1 nugalėjo DFK „Dainavą“. „Šiauliams“ tai buvo tik antrosios sezono rungtynės ir pirmoji sezono pergalė.

„Šiauliai“ kelių įvarčių persvarą sugebėjo susikrauti per pirmąjį rungtynių kėlinį. Pirmąjį įvartį jie pelnė dešimtą rungtynių minutę, kuomet po greitos kontratakos kamuolys nukrito Rokui Gedminui ir jis jį nesunkiai pasiuntė į vartus.

Po trijų minučių į „Dainavos“ vartus krito antrasis įvartis. Emilis Gasiūnas smūgiavo iš tolį, o „Dainavos“ vartininkas suklydo ir pasitraukęs iš kamuolio skriejimo trajektorijos, leido jam kirsti vartų liniją.

Įpusėjus antrajam kėliniui, „Šiauliai“ pasižymėjo ir trečią kartą. Šįkart puikiu smūgiu įvartį pelnė Rokas Lekiatas.

„Dainava“ po penkių minučių sušvelnino rezultatą, kuomet po įžaisto kampinio iš arti pasižymėjo Paulius Sakalis, tačiau daugiau jiems pasižymėti šiose rungtynėse nepavyko ir „Šiauliai“ šventė pirmąją sezono pergalę.

Rezultatai:

„Vytis“ 5 : 0 „Akmenė“

7‘ [1 : 0] Lukas Sendžikas

9‘ [2 : 0] Deividas Reimaris

25’ [3 : 0] Kostiantyn Bondarenko

31’ [4 : 0] Justinas Zagurskas

40’ [5 : 0] Deividas Reimaris

FA „Šiauliai“ 3 : 1 DFK „Dainava“

10’ [1 : 0] Rokas Gedminas

13’ [2 : 0] Emilis Gasiūnas

30’ [3 : 0] Rokas Lekiatas

35’ [3 : 1] Paulius Sakalis