2022 vasario 09

Paaiškėjo paskutinė Futsal LFF taurės ketvirtfinalio dalyvė ir visos poros

Futsal LFF taurė

Antradienį Futsal LFF taurėje buvo sužaistos paskutinės aštuntfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo visos ketvirtfinalio poros.

Paskutiniąja komanda, kuri žengė į taurės ketvirtfinalį, tapo FK „Saulės krašto“ kolektyvas, kuris net 9:1 nugalėjo FC „Klaipėda City“ klubą.

Keturiolikta rungtynių minutę rezultatas dar buvo 1:1, bet prieš pat pertrauką „Saulės kraštas“ pelnė du įvarčius ir tai tapo nokautuojančiu smūgiu varžovams, nes antrajame kėlinyje klaipėdiečiai nuo žemės jau nepakilo.

Antrajame kėlinyje „Saulės kraštas“ per pirmas aštuonias minutes įmušė net šešis įvarčius be varžovų atsako, o po to ramiai užbaigė rungtynes.

Jau kiek anksčiau į ketvirtfinalį po atkaklios kovos žengė Gargždų „Pramogos“ (4:3 nugalėjo Jurbarko „Imsrę“), Mažeikių VIP (3:0 įveikė „Aleksotą“), „Dembava“ (5:1 įveikė FK „Smūgį“), Jonavos „Vikingai“ (2:0 palaužė „Širvintos-VGTU Vilkus“), „TurboTransfers“ (10:5 sutriuškino „Dainavą“), „Kauno Žalgiris“ (6:0 sutriuškino „Panevėžį“) ir ŠSPC „Radviliškis“ (3:2 įveikė Kybartų „Sveikatą“).

Dėl įtempto tvarkaraščio „TurboTransfers“ jau spėjo sužaisti ir savo ketvirtfinalio rungtynes, kuriose 5:2 nugalėjo „Dembavą“ ir tapo pirmąja pusfinalio komanda, o kitose ketvirtfinalio rungtynėse susirems Jonavos „Vikingai“ ir „Kauno Žalgiris“, ŠŠSPC „Radviliškis“ ir Gargždų „Pramogos“ bei Mažeikių VIP ir „Saulės kraštas“.

Pirmosios dvejos ketvirtfinalio rungtynės bus sužaistos jau šįvakar, vasario 9 dieną.