2020 gruodžio 06

„Panevėžys-Sportidus“ laimėjo antrą kartą iš eilės

A Lyga

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose pergalių seriją pratęsė „Panevėžys-Sportidus“. Panevėžiečiai laimėjo antrą kartą iš eilės, o šįkart 6:2 nugalėjo Vilniaus „TurboTransfers“.

„Panevėžys-Sportidus“ jau rungtynių pradžioje gavo puikią progą pasižymėti. Į „TurboTransfers“ vartus buvo paskirtas 6 metrų baudinys ir jį sėkmingai ketvirtą minutę realizavo Titas Aukštuolis.

Į šį įvartį „TurboTransfers“ gan greitai sureagavo. 11 minutę „TurboTransfers“ galingu baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus, kuris vartuose atsidūrė nuo to paties T.Aukštuolio.

Visgi tai dar labiau pažadino Panevėžio komanda, kurį atrodė grėsmingiau, o tą grėsmę pavertė įvarčiais. Jau po minutės „Sportidus“ vėl buvo priekyje, o šįkart kamuolys į vartus krito nuo „TurboTransfers“ žaidėjo Igno Šapolos.

Po dvejų minučių „Sportidus“ pelnė ir dar vieną įvartį. Lukas Baranauskas išbėgo vienas prieš varžovų vartininką ir jį šaltakraujiškai nuginklavo.

Panevėžio komandai pavyko sėkmingai užbaigti kėlinį ir įmušti dar vieną įvartį. Lyg iš patrankos smūgiavęs Arnas Borodinas suteikė komandai trijų įvarčių persvarą.

Antrajame kėlinyje greitai įvarčių įmušti komandoms nepavyko, bet situacija nebuvo palanki „TurboTransfers“ ekipai, tad jie jau įpusėjus kėliniui pradėjo žaisti su penkiais aikštės žaidėjais.

Visgi jų klaidomis puikiai pasinaudojo „Panevėžys-Sportidus“. 32 minutę iš varžovų perėmęs kamuolį Mantas Adomėnas tiksliai smūgiavo per visą aikštę.

Nors po minutės kamuolys palankiai atšoko Gajui Kulbiui ir jis sušvelnino rezultatą, tačiau po kelių minučių tas pats M.Adomėnas dar kartą tiksliai smūgiavo per visą aikštę ir taip nulėmė rungtynių nugalėtoją.

Rezultatas:

„TurboTransfers“ 2:6 „Panevėžys-Sportidus“

4’ [0 : 1] Titas Aukštuolis (iš 6 m.b.)

11’ [1 : 1] Titas Aukštuolis (į savus vartus)

12’ [1 : 2] Ignas Šapola (į savus vartus)

14‘ [1 : 3] Lukas Baranauskas

20’ [1 : 4] Arnas Borodinas

32’ [1 : 5] Mantas Adomėnas

33’ [2 : 5] Gajus Kulbis

36’ [2 : 6] Mantas Adomėnas